Konferansı dün saat 17: 30’da izlediyseniz, Hint varyantının Johnson ve Shitty Whitty’den derin bir endişe duyduğunu duyardınız. Ancak Johson, 17th Pazartesi günü iç mekan misafirperverliğini yeniden açabileceğimizi söylüyor. Ses tonu ve vücut dili ifadelerini desteklemedi ve Whitty durumu nasıl değerlendirdi.

Covid’in tüm amacının Büyük Sıfırlamayı veya bazı kısımlarını başlatmak için bizi mahvetmek ve kilit altında tutmak olduğunu düşündüm.

Hükümet, yakında herkese aşı teklif edilebilmesi için aşı dağıtımını aceleye getiriyor. Öyleyse bu Hint versiyonu ve İngilizlerin aşılarını alması için sadece bir havucu yeniden açmaya devam mı ediyor?

Yeniden açılmayı geciktirmek, dolayısıyla kitleyi jib vuruşlarını almaya teşvik etmek daha iyi olmaz mıydı?

Kilitlenmelere ve BU yeni aşıya karşıyım. GÜÇLER’in bizi Lockdown’da isteyeceğini varsayardım, peki Johnson neden bize biraz “özgürlük” veriyor? Senaryoyu okumuyor mu yoksa bu benim farkında olmadığım bir taktik mi?

Author

20 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

2. Bu konu : ” Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 145

3. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2021 11:07:58

4. Kütahya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, saolun 17-05-2021 19:29:53

5. Bu konu : ” Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 205

6. Bu konu : ” Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden mükemmel, face de paylaştım , Emine – 417

7. Bu konu : ” Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 456

8. Bu konu : ” Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 291

9. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

10. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

11. Aydın dan kimler var. Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? . Selam paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 297

12. Bu konu : ” Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 134

13. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

14. Erzincan dan kimler var. Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? . Merhabalar web siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 105

15. Bu konu : ” Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 155

16. selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Boris Johnson yanlış senaryoyu mu okuyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 285

18. Ardahan merkezden ben emin. Mrb web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 15-07-2021 09:59:51

19. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link