Kahve ile beslenen tavşan deliği maceramın mantıklı olup olmadığını ve değilse neden kafeinsizliğe geçmem gerektiğini bana bildirin.

Son birkaç aydır büyük bir borsa düzeltmesi / çöküşü sorun değil, ne zaman oldu. Doların değeri çöpe atılıyor ve giderek daha fazla sahte para basılıyor. Borsa şu anda aşırı şişirilmiş durumda ve daha fazla teşvikle hiper enflasyona devam edecek.

GME ve AMC sıkıştığında / sıkıştırıldığında, noktayı anladınız, MSM hemen internet perakende yatırımcılarının aptal olmasına ve yaptıkları şey büyük bir çökmeye neden olacak şekilde hit parçalar yayınladı. GME / AMC’nin gelecekteki çöküşünü suçlamak için tohumları o anda millete ektiler.

GME / AMC’nin fiyatları, daralmadan bu yana, iyi bir hacimle bile zemine sürüldü. Pazar, geçtiğimiz hafta başladığını gördüğümüz kırmızı inişini bugün sürdürdü. Yine de, AMC / GME bir ay hiçbir şey yapmadan% 10 + arttı.

Görünüşe göre SEC / hükümet, düzeltmenin / çökmenin daha geç değil, daha erken olacağına dair bir çağrı yapmış olabilir. Bu düzeltme başlarken, kurumlara bugün GME / AMC’nin saltanatını bırakmaları söylendi. AMC / GME patlamaya devam ederse, MSM, kaçınılmaz olarak gelen düzeltme / çökme konusunda suçlanacak mükemmel bir günah keçisine sahiptir.

TLDR: beslenen, çok fazla para bastı ve borsa hiper şişirildi, dünyaya GME / AMC perakende yatırımcılarının çökmeye neden olacağını, geçen hafta / bugün büyük piyasa düzeltmesinin uyarı işaretlerini gördüklerini söyledi, AMC / GME aniden% 10 + yükseldi, suç kaçınılmaz aptal redditörlerde yaklaşan düzeltme / kilitlenme

Author

6 Comments

1. Kars dan kimler var. Borsa Düzeltmesi / GME & AMC . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 468

2. Batman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2021 09:36:39

3. Bu konu : ” Borsa Düzeltmesi / GME & AMC ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 472

4. Çorum dan kimler var. Borsa Düzeltmesi / GME & AMC . Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ziya – 199

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link