Bu abonelikte yeni değilim. Aslında, her türlü Komplo hakkında iyi eğitim aldım. Paramızın sahte olduğunu ve bankacılık sistemimizin devasa bir aldatmaca olduğunu biliyorum. Ama wallstreet’e tam olarak ne olduğunu anlayamıyorum. Tek duyduğum “GameStop”, “Hedge fonları” ve “Robinhood”.

Ana akım reddit’in bu altyazı ile hemfikir olduğunu buldum. Bu harika ve çok cesaret verici.

Lütfen tam olarak ne olduğunu açıklayın. Şimdiden teşekkürler.

Author

18 Comments

1. Sivas merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 29-01-2021 20:10:00

2. Kırşehir dan kimler var. Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler , – 486

3. Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun 29-01-2021 20:16:34

4. Bu konu : ” Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 297

5. Diyarbakır dan kimler var. Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler , mehmet – 426

6. Bu konu : ” Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 125

7. Osmaniye dan kimler var. Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? . Selam paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teşekkürler , gaye – 125

8. Çorum merkezden ben memo. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-02-2021 08:03:41

9. Bu konu : ” Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, saolun , banu – 209

10. Iğdır dan kimler var. Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? . Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 189

11. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 316

12. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-03-2021 22:39:38

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 455

14. Bu konu : ” Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 238

15. Bu konu : ” Borsa ve Wall Street’te neler olduğunu bana kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 247

16. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

17. Siirt merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-04-2021 07:15:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link