Kategoriler
Genel

Borsalar sosyal olarak sorumlu olmalıdır

Kripto para borsaları, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin ve sosyal sorumlulukları tartışalım.

Blockchain kripto para birimleri ve genel olarak teknoloji gelecek, sadece bir gün dünyanın milyarlarca ülkesinin haklarından mahrum bırakılması için bir nimet haline gelecek olanın yüzeyine dokunduk.

Bu beni kripto borsalarına ve insanların yaşamlarındaki yerlerine getiriyor. Her değişimin, yalnızca kârlılıkları değil, topluma katkıda bulunmak için neler yapabileceklerini de düşünmesi gerekir. Yukarıda belirtilen üç kriptocoin hak ediyor ve her borsada olmalı, ancak Doge, kitleleri çekme potansiyeline sahip bir madeni para, bazı borsaların dışında bırakıldı. Borsalar para kazanan işletmelerden daha fazlası olmalı, sosyal sorumluluk verdikleri muazzam güçle birlikte geliyor. Dünyanın ilk blockchain kripto para birimi baskınının böyle bir notta başlaması utanç verici olurdu.

“Borsalar sosyal olarak sorumlu olmalıdır” için 7 yanıt

Hatay merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 20-06-2020 04:13:09

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım 22-06-2020 12:56:19

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım 30-06-2020 22:22:06

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:15:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir