Borsaya ve 11 Eylül’e ilişkin bazı bağlam

Borsaya ve 11 Eylül’e ilişkin bazı bağlam

11 Eylül öncesi şüpheli içeriden bilgi ticaretinden bahseden bazı en iyi gönderiler gördüm. Araştırmacı Michael Ruppert’tan 2001’den bu konuyu tartışan bir makale yayınlayacağım. Sanırım makalesi bunu en iyi açıklıyor:

9 Ekim 2001 – Ana akım ABD medyası tarafından aynı şekilde göz ardı edilmesine rağmen, finansal piyasalardaki bir dizi işlemin Dünya Ticaret Merkezi ve Pentagon’a yönelik 11 Eylül saldırılarının belirli (suçlu) önbilgisini gösterdiğine dair bol ve net kanıtlar var. Bu işlemlerden en az birinin – 2,5 milyon $ ‘lık bir ödülü sahipsiz bırakmış olması durumunda – şirket, United Airlines hissesine “satım opsiyonlarını” koyan şirket, 1998 yılına kadar, şu anda piyasada olan adam tarafından yönetiliyordu. Merkezi İstihbarat Teşkilatı’nda üç numaralı İcra Direktörü pozisyonu.

1997 yılına kadar AB “Buzzy” Krongard, yatırım bankası AB Brown’un Başkanıydı. AB Brown, 1997 yılında Banker’s Trust tarafından satın alındı. Krongard, birleşmenin bir parçası olarak, bu yıl Senatör Carl Levin tarafından kara para aklamayla bağlantılı olarak adlandırılan 20 büyük ABD bankasından biri olan Banker’s Trust-AB Brown Başkan Yardımcısı oldu. Krongard’ın Banker’s Trust’taki (BT) son görevi “özel müşteri ilişkilerini” denetlemekti. Bu sıfatla, ABD Senatosu ve diğer araştırmacılar tarafından uyuşturucu parasının aklanmasıyla yakından bağlantılı olarak tanımlanan bir tür özel bankacılık operasyonunda dünyanın en zengin insanlarından bazılarıyla doğrudan uygulamalı ilişkileri vardı.

Krongard, 1998 yılında CIA Direktörü George Tenet’in danışmanı olarak CIA’ya katıldı. Bu yılın Mart ayında Başkan Bush tarafından CIA İcra Direktörlüğüne terfi etti. BT, 1999 yılında Deutsche Bank tarafından satın alındı. Birleşik şirket, Avrupa’nın en büyük bankasıdır. Ve göreceğimiz gibi, Deutsche Bank 11 Eylül saldırılarıyla bağlantılı olaylarda birkaç kilit rol oynadı …
http://www.hereinreality.com/insidertrading.html

This Post Has 16 Comments

1. doruk

Yozgat merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 04-02-2021 03:25:32

2. memo

Bu konu : ” Borsaya ve 11 Eylül’e ilişkin bazı bağlam ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 404

3. Hasan

Kütahya dan kimler var. Borsaya ve 11 Eylül’e ilişkin bazı bağlam . selamun aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 88

4. Gürbüz

Nevşehir dan kimler var. Borsaya ve 11 Eylül’e ilişkin bazı bağlam . Mrb paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 339

5. Gürbüz

selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım

6. gaye

Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

7. doruk

Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

8. memo

Çorum dan kimler var. Borsaya ve 11 Eylül’e ilişkin bazı bağlam . Slm sayfanız inan ki hayran edici, teşekkürler , memo – 335

9. mehmet

Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

10. ali

Bu konu : ” Borsaya ve 11 Eylül’e ilişkin bazı bağlam ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 417

11. ali

Bu konu : ” Borsaya ve 11 Eylül’e ilişkin bazı bağlam ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , ali – 57

12. mehmet

Selamlar sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

13. gaye

selam arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun

14. mehmet

Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi valla iyi, teşekkürler 17-03-2021 08:44:54

15. Emine

Gümüşhane merkezden ben Emine. Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-03-2021 00:36:13

16. ali

selamun aleyküm sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

Bir cevap yazın