Bunun hangi kategoride olduğunu gerçekten bilmiyorum, ancak yerel bir perakende mağazasında çok şüpheli ve tuhaf bir şeyler oluyor. Hafızamdan, bunun birkaç yıl önce bir Sears olduğunu hatırlıyorum, ancak “kapandı”

Burada neler olduğunu açıklamak için elimden geleni yapacağım, ne olduğunu düşündüğünüzü bana bildirin. Mağazanın otoparkında veya çevresinde sıfır arabası olacak, binanın tepesinde veya yakınında herhangi bir işaret olmayacaktır. İçeride tamamen terk edilmiş görünüyor. Ancak yine de içeri girebilirsiniz. Burası gerçekten rahatsız edici hale geliyor. Işıklar ve klima her zaman açıktır. Mağazanın kendisi giysi ve diğer eşyalarla dolu

İçi, herhangi bir açık ve işlevsel perakende mağazası gibi hissediyor. Yine de içeride kimse yok. Müşteri yok, çalışan yok, kimse yok. Markalama da yok. Yazar kasalar boş ve korumasız kalır. Gerçekten rahatsız edici ve tuhaf. Mağazadaki tek bir çalışan veya kişi değil, güpegündüz olurdu. Bu keşfi yaklaşık 3 ay önce yaptım, tuhaf ve rahatsız edici olduğunu düşündüm ama yakın zamana kadar görmezden geldim

Ancak son zamanlarda aynı yerde araba kullanmak sona erdi ve merak beni daha da etkiledi. Mağazanın kapalı olması gerektiğini düşündüm, bu yüzden umutlanmadım. Ama beni şaşırttı, açıktı. Hemen rahatsız ve huzursuz hissederek ayrıldım. Bu saat 17:00 ya da 18:00 civarındaydı, otoparktaki tek bir araba, mağazadaki tek bir çalışan ya da tek bir müşteri değildi. Yine bir kez daha giysilerle dolu, ışıklar yanıyor, klimalı

Bu benim için çok kafa karıştırıcı bir durum. Burada bir şeyin son derece yanlış olduğunu biliyorum. Şimdi bildirmeyi düşünüyorum ama onlara ne söylemeliyim? Burada ne tür bir suç olabileceği hakkında bir fikri olan var mı? Ya da organize bir suçsa, dükkan sahibinin dükkanı açık bırakmak için ne amacı vardır? Kafam karıştı ve son 2 gündür kafamda tıngırdıyor

Burada ne tür bir suç işleniyor? nasıl rapor etmeliyim? Mağazaya dönmek güvenli mi?

Düzenleme: SouthWest Canada’da yaşıyorum, ancak mümkünse tam konumumu gizli tutmayı tercih ediyorum

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Boş mağaza ” çok güzel. Selam sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 165

2. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Kayseri dan kimler var. Boş mağaza . selamun aleyküm siteniz cidden mükemmel, saolun , mehmet – 300

4. Bu konu : ” Boş mağaza ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun , ali – 141

5. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Boş mağaza ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 477

7. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler

8. Gümüşhane dan kimler var. Boş mağaza . selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 424

9. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

10. Burdur dan kimler var. Boş mağaza . merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, tebrikler , emin – 373

11. Kocaeli dan kimler var. Boş mağaza . Slm sayfanız inanılmaz iyi, saolun , Hasan – 471

12. Uşak merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 20:38:01

13. Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. İzmir merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım 25-02-2021 09:21:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link