Boşlukları doldurmama yardım et.

NWO olarak algıladığım yapının bazı yapısını planlamayı ve bilgi veya yanlışlık boşluklarımı doldurmayı umuyorum.

Dolayısıyla iktidar yapısının tepesinin Rothchilds, Rockefellers, Morgans gibi güçlü aileler olduğu ve planlarını BM, WHO, IMF, FED vb. Gibi kuruluşlar aracılığıyla uyguladıklarına inanıyorum.

Sırada, inanıyorum ki Soros, Gates, hatta Bezos gibi aşırı zenginler dikkatleri yüksek ailelere ya da doğrudan dünya bankalarına çekmeden para ve gündemleri taşıyabilir.

Daha sonra, AB, USMCA, ASEAN ve daha kolay kontrol için ülkeleri birleştiren diğer ülke gruplarımız var. Sırayı çeken liderler tarafından satın alınır ve ödenir.

Güncel olaylarla ilgili sorum, Rusya ve Çin’in bu bulmacaya nasıl uyduğu.

Benim anladığım kadarıyla Rusya, NWO olarak bildiğimiz şeye aykırıdır, ancak onlar bir NWO istiyorlar, sadece kontrole sahip oldukları ve güçlü bir aileye sahip olmadıkları bir yer. Bildiğim Çin, DSÖ ve BM’nin büyük bir parçası, ancak Covid ile sorum şu: Bu, WHO ve Çin’den geçen güçlü ailelerin yönlendirilmiş bir planı mıydı? Yoksa bu sadece Çin dünya ekonomilerini yok etmeye ve her şeyi kuruş karşılığında satın almaya mı çalışıyordu?

Ayrıca, ABD’de hala tecrit uygulayan birçok ülke ve devletin, Belarus’ta olduğu gibi, IMF’den kilitlenme şartıyla kredi aldıkları için bunu yaptığına kuvvetle inanıyorum.

Kaç kişinin sadece NWO’yu ilerletmek için NWO’yu aktif olarak kendi halkına empoze edenlere karşılık tüm Covid yardımlarından para çekebilmek için hattı çekiyor olduğundan emin değilim.

“Boşlukları doldurmama yardım et.” üzerine 11 yorum

1. Afyon merkezden ben gaye. Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-09-2020 16:28:14

2. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:07:00

3. Batman dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, saolun , Emine – 371

Yorum yapın