NWO olarak algıladığım yapının bazı yapısını planlamayı ve bilgi veya yanlışlık boşluklarımı doldurmayı umuyorum.

Dolayısıyla iktidar yapısının tepesinin Rothchilds, Rockefellers, Morgans gibi güçlü aileler olduğu ve planlarını BM, WHO, IMF, FED vb. Gibi kuruluşlar aracılığıyla uyguladıklarına inanıyorum.

Sırada, inanıyorum ki Soros, Gates, hatta Bezos gibi aşırı zenginler dikkatleri yüksek ailelere ya da doğrudan dünya bankalarına çekmeden para ve gündemleri taşıyabilir.

Daha sonra, AB, USMCA, ASEAN ve daha kolay kontrol için ülkeleri birleştiren diğer ülke gruplarımız var. Sırayı çeken liderler tarafından satın alınır ve ödenir.

Güncel olaylarla ilgili sorum, Rusya ve Çin’in bu bulmacaya nasıl uyduğu.

Benim anladığım kadarıyla Rusya, NWO olarak bildiğimiz şeye aykırıdır, ancak onlar bir NWO istiyorlar, sadece kontrole sahip oldukları ve güçlü bir aileye sahip olmadıkları bir yer. Bildiğim Çin, DSÖ ve BM’nin büyük bir parçası, ancak Covid ile sorum şu: Bu, WHO ve Çin’den geçen güçlü ailelerin yönlendirilmiş bir planı mıydı? Yoksa bu sadece Çin dünya ekonomilerini yok etmeye ve her şeyi kuruş karşılığında satın almaya mı çalışıyordu?

Ayrıca, ABD’de hala tecrit uygulayan birçok ülke ve devletin, Belarus’ta olduğu gibi, IMF’den kilitlenme şartıyla kredi aldıkları için bunu yaptığına kuvvetle inanıyorum.

Kaç kişinin sadece NWO’yu ilerletmek için NWO’yu aktif olarak kendi halkına empoze edenlere karşılık tüm Covid yardımlarından para çekebilmek için hattı çekiyor olduğundan emin değilim.

Author

64 Comments

1. Uşak merkezden ben doruk. Slm web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım 27-09-2020 09:20:20

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Afyon merkezden ben gaye. Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-09-2020 16:28:14

4. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:07:00

5. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Batman dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, saolun , Emine – 371

10. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . selamun aleyküm sayfanız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 75

11. Kastamonu dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . selam arkadaşlar siten yeminle iyi, tebrikler , gaye – 153

12. Kayseri merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler 22-10-2020 05:49:42

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 365

14. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-11-2020 06:12:29

15. Kayseri dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Slm sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ali – 340

16. Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

17. Kars merkezden ben ali. Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 07-11-2020 14:11:17

18. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım , – 201

19. Kastamonu dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 428

20. Muğla dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Slm paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım , doruk – 347

21. Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

22. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Kırklareli dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 124

24. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 330

26. Erzurum dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 39

27. Muş dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 198

28. Balıkesir dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Selam sayfanız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 231

29. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun

30. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler , emin – 253

31. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 06:43:40

32. Muş merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 04:22:28

33. Kars merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım 14-02-2021 01:23:36

34. Ankara dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Selam herkese siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 408

35. Trabzon dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, şukuladım , mehmet – 322

36. Bilecik dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Mrb sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 184

37. Zonguldak dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Merhaba herkese web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 331

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 40

39. Mrb paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Bilecik merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 17-03-2021 06:05:29

41. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 197

42. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

43. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 300

44. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 471

45. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. Selam siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 162

46. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 81

47. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 146

48. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 43

50. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Merhabalar siteniz inan ki çok güzel, saolun , Gürbüz – 338

51. Malatya merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler 11-05-2021 23:45:58

52. Merhaba herkese siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

53. Kastamonu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-05-2021 11:16:02

54. İzmir dan kimler var. Boşlukları doldurmama yardım et. . Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 445

55. Antalya merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-06-2021 03:43:16

56. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 195

57. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

58. Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

59. Bu konu : ” Boşlukları doldurmama yardım et. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, teşekkürler , memo – 158

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link