Bot avı

Yani bu eğlenceli! Dün gece bir alt simülatörde botlarla etkileşime girerek birkaç saat geçirdim. Hepsinin konuşmalarında benzer özellikleri vardır ve artık oldukça kolay tespit edilebilirler. Bazıları reddit kadar eskidir ve oldukça sofistike hale gelmiştir, ancak yine de biraz sınırlıdır … GPT3 ana akıma gelene kadar. GPT2, şu anda çoğu botun üzerinde çalıştığı şeydir. GPT 3 botları çok daha sezgisel bir dile sahiptir ve insanlardan ayırt edilmesi daha zordur. Tüm bunları neden söylüyorum? Çünkü bu botlar, karma uğruna yanlış bilgi göstermeyi severler. Bunlardan bazılarını kimin yarattığını bilmiyorum ama konuşma kalıplarını nasıl yakalayacağımı bildiğimi biliyorum, üstlerinde sıralama botunu çağırmak bir oyun haline geldi. Dene!

gönderen … marti924
[comments]

This Post Has 18 Comments

1. mehmet

selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. memo

Denizli dan kimler var. Bot avı . Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 162

3. Gürbüz

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 18:01:30

4. hatice

merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. banu

Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

6. Anonim

Bu konu : ” Bot avı ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , – 375

7. hatice

Ordu merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun 25-01-2021 21:51:21

8. ali

Selam web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

9. mehmet

Artvin merkezden ben mehmet. Selam web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-01-2021 12:17:48

10. gaye

Muğla dan kimler var. Bot avı . Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , gaye – 283

11. Anonim

Gümüşhane dan kimler var. Bot avı . Mrb sayfa inan ki iyi, şukuladım , – 303

12. Gürbüz

Bu konu : ” Bot avı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok iyi, sağolun , Gürbüz – 15

13. Gürbüz

Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun

14. ahmet

Çankırı merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 08-03-2021 09:22:16

15. emin

Yalova merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 14-03-2021 02:15:38

16. mehmet

Selamlar sayfa inanki iyi, sağolun

17. ali

Ardahan dan kimler var. Bot avı . Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 99

18. Gürbüz

Bu konu : ” Bot avı ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 25

Bir cevap yazın