Sup komplo redditors, Çin, İsrail (şaka haha yudum), reptiller, robotik programlar ve dinleyen herkes. Gördüğüm botların miktarı beni endişelendiriyor …

Ve evet, hepimiz bu başlıkta öne çıkan botları biliyoruz ve koz yanlısı gönderilerde anlamsız şeyler söyleyen twitter botları … ama görmediğimizi veya belki de kabul ettiğimizi düşündüğüm şeyi , aslında koz yanlısı tarafta da birçok bot var.

Bu beni birkaç nedenden dolayı endişelendiriyor. Bana neden Çin’in (bu arada hiç de sert olmayan ve tam anlamıyla Avustralya’yı sevmek için bir anda kaybedecekleri – Çinliler savaşçı değil tüccarlar, iki bin yıldan fazla süredir savaşçı değillerdi) bana mantıklı geliyor ) demokrat yanlısı tarafta botlara sahip olmak isteyecekler çünkü demokratlar artık sosyalist / komite olarak dalga geçiyorlar ve çoğu insan aslında o kadar da aptal değil, bu yüzden artan desteğin benzerliğini istiyorlar. Ama … neden cumhuriyetçi taraftaki botlar .. Aynı şeyi YouTube yanlısı YouTube videolarında yayınlayan farklı hesaplar görüyorum (aynı şeyi demokrat gönderilerinde gördüğüm gibi) …

Kafamda iki olasılık ortaya çıkıyor: ya, sağ aynı kirli hileleri oynuyor .. “Düşmanı yenmek için düşmanın gibi düşünmelisin” gibi bir şey biliyorsun … ya da … çok daha talihsiz olasılık …

Bütün bu lanet olası şeyin bir yalan olduğunu. Bize Trump’ın bizim tarafımızda olduğunu düşünmemiz söylendi …. gerçekten … hepsi aynı taraftayken … ve bu sadece kontrollü muhalefet … tüm hileli seçim olayı, sadece başka ülkede hoşnutsuzluk yaratmanın ve isyanı kışkırtmanın yolu.

Birisi lütfen korkularımı hafifletebilir ve neden iyilik yanlısı botların yanı sıra kötü yanlısı botların olduğunu açıklayabilir mi? Lütfen, burada bir arkadaş istiyorum. Çünkü şu anda, Winston postasının oğlu olduğunu düşündüğü adam tarafından ihanete uğradığını hissediyorum.

Author

22 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Botlar … her yerde botlar … ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 19

2. Amasya merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, sağolun 04-12-2020 20:28:18

3. Muğla merkezden ben ahmet. Selam sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:03:51

4. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun

5. Bu konu : ” Botlar … her yerde botlar … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 42

6. Bu konu : ” Botlar … her yerde botlar … ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 275

7. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Hakkari dan kimler var. Botlar … her yerde botlar … . selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 279

9. Kastamonu dan kimler var. Botlar … her yerde botlar … . Selamlar bu web sitesi valla güzel, sağolun , Emine – 314

10. Yalova merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 07:20:40

11. Bu konu : ” Botlar … her yerde botlar … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, teşekkürler , Emine – 273

12. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten ciddiyim iyi, teşekkürler 16-01-2021 20:32:34

13. Mardin dan kimler var. Botlar … her yerde botlar … . selam arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, sağolun , ali – 309

14. Osmaniye dan kimler var. Botlar … her yerde botlar … . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 329

15. Bu konu : ” Botlar … her yerde botlar … ” çok güzel. Selam web siten valla dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 287

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Botlar … her yerde botlar … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 350

17. Kars merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, saolun 05-02-2021 15:23:33

18. Kocaeli dan kimler var. Botlar … her yerde botlar … . Merhabalar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 80

19. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

20. selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Botlar … her yerde botlar … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden iyi, sağolun , – 190

22. Erzurum merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 01:00:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link