Okurken uykuya dalabilmem için geceleri biraz r / askreddit’te geziniyorum. Birkaç ay içinde birden çok kez (3) “yinelenen yayınlar ve yinelenen yorumlar” ile karşılaştığımı deneyimledim

Bazı yayınların, gönderiyi daha önce gördüğüm en iyi yorumlara sahip olduğunu fark ettim. Yaklaşık bir hafta önce karşılaştığım sonuncusu .. En alta kadar kaydırdım. Her yorum geçen seferki ile aynıydı.

Batırdığım tek şey kullanıcı adlarını hatırlamamak. Bir dahaki sefere gönderiyi ve kullanıcı adını ileride referans olması için yazacağım.

Bunu sadece botlar olarak açıklayabilirim. Ayrıca reddit’in belirli alt dizinlerde tasvir edilenden daha az kullanıcısı olduğuna inanmama neden oldu. Eminim teorim boşluklarla doludur, ancak bu konuyu sizinle daha fazla tartışmak istedim.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Author

34 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 08-02-2021 13:10:27

2. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki hayran edici, şukuladım , mehmet – 56

3. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 317

4. Karabük merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 08-02-2021 16:37:54

5. Yozgat dan kimler var. Botlar ve Reddit. . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 381

6. Hakkari dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Mrb sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım , memo – 360

7. Elazığ merkezden ben mehmet. Slm web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler 09-02-2021 02:46:25

8. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

9. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok iyi, twitter da paylaştım

10. Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun

11. Merhabalar paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Amasya dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Selam herkese web sitesi yeminle iyi, tebrikler , doruk – 340

13. Nevşehir dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , hatice – 343

14. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, tebrikler 10-02-2021 03:18:16

15. İstanbul dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, tebrikler , gaye – 154

16. Uşak merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım vallaha iyi, sağolun 16-02-2021 18:27:38

17. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 365

18. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler

19. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-02-2021 22:04:56

20. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden iyi, şukuladım , ali – 255

21. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler 11-03-2021 18:47:15

22. Kırklareli merkezden ben ali. Slm web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:38:01

23. Selamlar web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım

24. Mersin dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım , doruk – 105

25. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 148

26. Yozgat dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Merhaba herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 288

27. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 477

28. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 147

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 227

30. Isparta dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Mrb sayfan harbiden güzel, şukuladım , memo – 14

31. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 398

32. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 362

33. Gümüşhane merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım 07-05-2021 08:00:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link