Botlar ve Reddit.

Okurken uykuya dalabilmem için geceleri biraz r / askreddit’te geziniyorum. Birkaç ay içinde birden çok kez (3) “yinelenen yayınlar ve yinelenen yorumlar” ile karşılaştığımı deneyimledim

Bazı yayınların, gönderiyi daha önce gördüğüm en iyi yorumlara sahip olduğunu fark ettim. Yaklaşık bir hafta önce karşılaştığım sonuncusu .. En alta kadar kaydırdım. Her yorum geçen seferki ile aynıydı.

Batırdığım tek şey kullanıcı adlarını hatırlamamak. Bir dahaki sefere gönderiyi ve kullanıcı adını ileride referans olması için yazacağım.

Bunu sadece botlar olarak açıklayabilirim. Ayrıca reddit’in belirli alt dizinlerde tasvir edilenden daha az kullanıcısı olduğuna inanmama neden oldu. Eminim teorim boşluklarla doludur, ancak bu konuyu sizinle daha fazla tartışmak istedim.

Siz ne düşünüyorsunuz?

“Botlar ve Reddit.” üzerine 16 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 08-02-2021 13:10:27

2. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki hayran edici, şukuladım , mehmet – 56

3. Bu konu : ” Botlar ve Reddit. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 317

4. Karabük merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 08-02-2021 16:37:54

5. Yozgat dan kimler var. Botlar ve Reddit. . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 381

6. Hakkari dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Mrb sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım , memo – 360

7. Amasya dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Selam herkese web sitesi yeminle iyi, tebrikler , doruk – 340

8. Nevşehir dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , hatice – 343

9. Niğde merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, tebrikler 10-02-2021 03:18:16

10. İstanbul dan kimler var. Botlar ve Reddit. . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, tebrikler , gaye – 154

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link