Kategoriler
Genel

Botları yasaklamak, özgür konuşmanın ihlali olur mu?

Özgür konuşma, yakın gelecekte iptal kültürünü hiçbir şeye benzemeyen muazzam bir tehditle karşı karşıyadır.

Yakında çevrimiçi olarak her gerçek insan için 100 ikna edici metin oluşturma programının olabileceği bir dünyanın eşiğinde bulunuyoruz.

Bu alt bölümdeki insanlar “şiller” den şikayet ediyorlar ama henüz bir şey görmediler. En fazla kaynağa sahip olan oyuncular, tüm çevrimiçi ortamları herkesin onlarla aynı fikirde olduğu görünümünde güvenilir bir şekilde doldurabilirse ne olur?

“Şu anda sahip olduğumuz şey” hakkında yorum yapmak üzere bazı insanlar var, ama gerçekten bunu düşünmediler – kesinlikle şu an sahip olduğumuz şey değil, ama hızla gittiklerimiz. Tüm toplu tartışmalar ve karar verme, burada yayınlanan teorilerin çoğundan geçen kıvrımlı karışıklıkların hiçbiri olmaksızın, yakında en yüksek teklif verene sunulacaktır.

Peki bu konuda ne yapmalıyız?

“Botları yasaklamak, özgür konuşmanın ihlali olur mu?” için 7 yanıt

Aksaray merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-07-2020 13:39:21

Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-07-2020 02:21:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir