Böyle arkadaşlarla …

abd özgürlük gazileri derneği

Birkaç kısa süre içinde ve herhangi bir uyarıda bulunulmaksızın, İsrail savaş uçakları USS Liberty’ye bir roket saldırısı başlattı. Uçak, USS Liberty’ye roketler ve iç topları ile saldırarak defalarca atış geçişi yaptı … İsrail savaş uçakları saldırılarını tamamladıktan sonra üç İsrail torpido botu geldi ve hava saldırısının başlamasından yaklaşık 35 dakika sonra yüzey saldırısı başlattı. .

Lavon Olayı

Lavon olayı, 1954 yazında Mısır’da gerçekleştirilen, kod adı Susannah Operasyonu olan başarısız bir İsrail gizli operasyonuydu. Sahte bayrak operasyonunun bir parçası olarak,[1] bir grup Mısırlı Yahudi, İsrail askeri istihbaratı tarafından Mısırlı, Amerikan ve İngilizlerin sahip olduğu sivil hedeflere bomba yerleştirmek için işe alındı.

İsrail, ABD’den bomba dereceli uranyum çaldı mı?

Geçen ay, ülkenin en yüksek sınıflandırma otoritesi olan Kurumlar Arası Güvenlik Sınıflandırması Temyiz Paneli (ISCAP), NUMEC meselesine daha fazla ışık tutan bir dizi üst düzey hükümet memorandası yayınladı. 1960’larda İsrail’in bir ABD nükleer yakıt işleme tesisinden bomba kalitesinde uranyum çalması ihtimali. “

Jonathan Pollard

Jonathan Jay Pollard (7 Ağustos 1954 doğumlu), Amerika Birleşik Devletleri hükümeti için eski bir istihbarat analisti. 1987’de, bir savunma anlaşmasının parçası olarak Pollard, İsrail için casusluk yapmaktan ve İsrail’e çok gizli gizli bilgiler vermekten suçunu kabul etti … 1995’te İsrail vatandaşlığı verildi.

Yahudi Amerikalı pedofiller İsrail’de adaletten nasıl saklanıyor?

2000 yılında Oregon’da 9 yaşındaki bir kıza cinsel tacizde bulunmakla suçlanan ABD yetkilileri onu tutuklayamadan ya da nereye gittiğini anlamadan İsrail’e kaçtı … ABD’den kaçtıktan iki yıl sonra Karow, bir İsrail çocuk tacizi mahkemesi ayrı bir davada. Hapis yattı ve serbest bırakıldı. Şimdi, İsrailli olduğu iddia edilen başka bir kurban öne çıktı ve 5 yaşındayken onu taciz etmeye başladığını ve yıllarca devam ettiğini söyledi … Karow neredeyse yirmi yıldır İsrail’deki topluluklar arasında hareket ederek yetkililerden başarıyla kaçtı ve o değil tek başına.

Kennedy’den On Beş Yıl Önce, Siyonistler Forrestal’da Öldürüldü

İtaat etmeyen yabancı liderleri ortadan kaldırmak, İsrail’in varoluş mücadelesinin bir parçasıdır. Ayrıca, tamamen İncil’le ilgilidir: yabancı kralların “tozları yalamaları” [Israelis’] ayak ”(Yeşaya 49:23) veya isimleri“ cennetin altında lekelenmiş ”(Tesniye 7:24) yok olur.

6 Kasım 1944’te, geleceğin Başbakanı Yitzhak Shamir liderliğindeki Stern Gang üyeleri, Siyonizm karşıtı pozisyonları nedeniyle Orta Doğu’daki İngiliz bakanı Lord Moyne’a suikast düzenledi. Mısır’da idam edilen katillerinin cesetleri daha sonra yirmi Arap mahkumla değiştirildi ve Kudüs’teki “Kahramanlar Anıtı” na gömüldü. 17 Eylül 1948’de, aynı terörist grup, Filistin’de Birleşmiş Milletler arabulucusu olarak atanan İsveçli bir diplomat olan Kudüs Kont Folke Bernadotte’de öldürüldü. “Büyük ölçekli Siyonistlerin yağmalanmasını ve köylerin yok edilmesini” anlatan ve “yüzyıllardır bu topraklarda kök salmış Arap mültecilerin geri dönmesi” çağrısında bulunan A / 648 raporunu henüz sunmuştu. Suikastçısı Nathan Friedman-Yellin tutuklandı, mahkum edildi ve sonra affedildi; 1960’da Knesset’e seçildi.[4]

King David Hotel bombalanması

King David Oteli bombalaması bir terör saldırısıydı[1][2][3][4][5][6][7][8] 22 Temmuz 1946 Pazartesi günü militan sağcı tarafından gerçekleştirildi[9] Siyonist yeraltı örgütü Irgun, güney kanadında bulunan İngiliz Filistin idari karargahında[10] Zorunlu Filistin’deki Yahudi isyanı sırasında Kudüs’teki King David Oteli’nin.[11][12][13] Çeşitli milletlerden 91 kişi öldü ve 46 kişi yaralandı.[14]

Netanyahu: “Amerika Birleşik Devletleri’nden elimizden geleni çıkardığımızda, kuruyup uçup gidebilir”

Amerikalıların haber medyasını, Hollywood’u, Wall Street’i veya hükümeti yönettiğimizi düşünmesi umurumda değil, ”diyor Yahudi köşe yazarı Joel Stein, Aralık 2008’de Los Angeles Times’ta. . “

Netanyahu: ‘Amerika çok kolay hareket edebileceğiniz bir şey’

Netanyahu bir grup terör kurbanına verdiği demeçte, “Amerika’nın ne olduğunu biliyorum.” “Amerika çok kolay hareket edebileceğiniz bir şey, onu doğru yönde hareket ettirin. Yollarına çıkmayacaklar.”

Netanyahu, Clinton yönetimi sırasında başbakan iken barış sürecini nasıl baltaladığıyla da övündü. “Seçimden önce bana şeref verir miyim diye sordular [the Oslo accords], “dedi.” Yaparım dedim ama … Anlaşmaları, ’67 sınırlarına doğru ilerleyen bu dörtnala son vermeyi sağlayacak şekilde yorumlayacağım. Nasıl başardık Askeri bölgelerin ne olduğunu kimse söylemedi. Tanımlanmış askeri bölgeler güvenlik bölgeleridir; bana göre, tüm Ürdün Vadisi tanımlanmış bir askeri bölge. Git tartış. “

Yahudi Tabusunu bırakmanın zamanı geldi

Çoğu insan biliyor, ancak çok azı, bu terimi kullanarak Yahudileri grup olarak eleştirmenin medyadaki katı tabuyu kınamaya istekli. Yahudi nüfusunun çok küçük bir yüzdesi olan Yahudilerin küçük bir alt bölümünü, zengin bir şekilde hak etseler bile eleştirilemez …

“Böyle arkadaşlarla …” üzerine 44 yorum

1. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 152

2. Muş merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun 19-10-2020 17:13:40

3. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , mehmet – 459

4. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 335

5. Rize merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım 19-10-2020 20:03:49

6. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 254

7. Yozgat merkezden ben ali. Selam herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-10-2020 01:52:54

8. Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler 20-10-2020 16:54:09

9. İstanbul merkezden ben doruk. Slm sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 20-10-2020 17:35:57

10. Isparta dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 207

11. Afyon dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 295

12. Balıkesir dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 71

13. Balıkesir merkezden ben hatice. Slm web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-11-2020 16:59:04

14. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 100

15. Denizli dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 199

16. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 495

17. Karabük dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 486

18. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 11-12-2020 05:47:28

19. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler , gaye – 11

20. Tekirdağ dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Selamlar sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 218

21. Gaziantep dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Merhabalar siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 244

22. Yozgat dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Selamlar sayfanız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 120

23. Bilecik merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-01-2021 20:08:15

24. Muş dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Merhaba sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 142

25. Bolu dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 468

26. Muş dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , doruk – 269

27. Kayseri dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Selam sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 72

28. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki güzel, teraziye tıkladım , ziya – 235

29. Adana dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun , ahmet – 1

30. Ardahan dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Merhaba sayfanız inanki çok iyi, teşekkürler , ahmet – 163

31. Bu konu : ” Böyle arkadaşlarla … ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 259

32. Amasya dan kimler var. Böyle arkadaşlarla … . Slm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 237

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link