Bu, fikirlerinizi herkese açık olarak yayınlayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir yerdir. Umarım burada yazı yazan çoğu insan, insanları uyandırmaya veya en azından eleştirel düşünceye ilham vermeye çalışıyor. Bu belirli alt bilgi gerçekten ayrıntılara girebilir çünkü bu, gerçeğe / gerçeğe ulaşmak için işbirliği yapmaya ve bilgi alışverişinde bulunacağımız yerdir.

Gazetecilerin, insanların ne hakkında konuştuğunu anlamak ve sonra bu düşüncelere karşı koymak için makaleler yazmak için böyle aboneliklere girmeleri ne kadar mümkün? Ünlü gazeteciler. Okuyucularının çoğu, doğru yazılmış, güncel ve yeterince gerçek olduğu sürece ayrıntıları aramaya gidecek kadar meraklı değildir, okuyucu hikayeyi satın alır. Soru yok.

Onlara eleştirel düşünme şeklimize erişim izni veriyoruz. Daha sonra, uyanmalarını / kendileri için düşünmelerini / soru sormalarını zorlaştırmak için habersiz okuyucuyu / izleyiciyi nasıl manipüle ettiklerine dair yeni yöntemler uyarlarlar.

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 496

2. Kütahya merkezden ben . Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 27-12-2020 07:50:47

3. Malatya dan kimler var. Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , doruk – 334

4. Bu konu : ” Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki iyi, tebrikler , banu – 138

5. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-01-2021 06:25:49

6. Selam sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Niğde merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:41:00

8. Kırşehir dan kimler var. Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? . Selam web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 120

9. Muş dan kimler var. Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? . Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 439

10. Adana merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-01-2021 17:06:10

11. Bu konu : ” Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 328

12. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? . Selamlar sayfa süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 371

14. Şırnak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 04-02-2021 15:12:57

15. Uşak dan kimler var. Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, sağolun , Emine – 129

16. Trabzon dan kimler var. Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? . Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 372

17. Gaziantep merkezden ben ali. Mrb sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 02-03-2021 02:32:59

18. Kars dan kimler var. Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? . Merhabalar sayfa süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 140

19. Bu konu : ” Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , memo – 491

20. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, tebrikler

21. Bu konu : ” Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 452

22. Artvin merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten vallaha billaha iyi, saolun 18-03-2021 12:38:53

23. Sinop dan kimler var. Böyle bir abonelik habere ilham veriyor mu? . Selamlar sayfa inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , banu – 375

24. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link