Böyle düşün

Yüksek profilli bir politikacı, iş adamı vb. Olsaydım asla kendi savaşımla savaşmayacağım. İnsanların bunu benim için yapmasını ve resimde olmadığımdan emin olmasını isterdim. Mümkün olan her şeyi yapmak için bol miktarda param, bağlantım ve kaynağım var. Benim adıma savaşan insanlarla asla konuşmayacağım. Ve sence haklarınızı, beni iktidarımdan aşağıya indirmek için kullanma fırsatı vereceğimi düşünüyor musunuz? Bunun olmasına henüz izin veremem.

“Böyle düşün” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Böyle düşün ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 491

2. Aydın dan kimler var. Böyle düşün . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 307

3. Bu konu : ” Böyle düşün ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, facebookta paylaştım , hatice – 218

4. Karabük dan kimler var. Böyle düşün . Merhabalar sayfa valla hayran edici, sağolun , ali – 157

5. Bu konu : ” Böyle düşün ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 274

6. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 05:16:37

7. Çankırı merkezden ben . Merhabalar sayfanız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-01-2021 08:52:09

8. Gaziantep merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 24-01-2021 09:05:00

9. Bu konu : ” Böyle düşün ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 439

10. Bu konu : ” Böyle düşün ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun , banu – 194

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link