Herkes aktif olarak adalet talep etmeye başlasaydı, bulunduklarını düşünmek için yanlarına bakılmaksızın, sorunların geri kalanı kısa sürede çözülecektir.

Size doğruyu söyleyebilirim ki, doğru insanlar yolsuzluğu en az 3000’e 1’e kadar çıkarırlar, ancak aynı zamanda tanımlanmasının bu kadar zor olmasının ana nedeni, açık bir şekilde gizlenebilmelerinin ana nedeni de budur.

Kimsenin yanında olmayın, kimseye sadık olmayın, hayatınız ona bağlıymış gibi adalet talep edin. Bence bu noktada Amerika’yı tamamen çöküşten ve nihayetinde kendini yok etmekten kurtarmanın tek yolu bu olurdu.

Ayrıca üstten başlayıp aşağıya kadar gitmenizi öneririm. Sonunda güvenilir liderler edinirseniz, kendinizi kötü ve adaletsiz insanlarla kuşatmaya izin verirseniz, aynı derecede kötü olur.

Ve açık olmak gerekirse, yolsuzluk küçük yalanlardan şiddet, tecavüz ve cinayete kadar değişebilir. Küçük yalanlardan sonra gitmeden önce büyük olanlarla başlayın.

İnsanlar Amerika’da çoğu üçüncü dünya ülkesinden daha fazla ölüyor ve acı çekiyor, bu tamamen kabul edilemez.

Uyanın, millet!

Author

103 Comments

1. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

3. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, şukuladım 30-04-2020 00:14:43

4. Karaman merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler 30-04-2020 00:58:22

5. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-04-2020 06:58:24

6. Antalya merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun 08-05-2020 02:22:19

7. Artvin merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, saolun 14-05-2020 08:22:38

8. Mersin merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım 14-05-2020 11:31:14

9. Van merkezden ben Aylin. Slm sayfan süper ötesi güzel, sağolun 14-05-2020 11:31:23

10. Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Slm web siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

12. Bolu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:31:43

13. Burdur merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-05-2020 23:27:53

14. Erzincan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 06:52:52

15. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

16. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Şanlıurfa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-05-2020 13:53:22

18. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

19. Hatay merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-06-2020 01:53:36

20. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 19-06-2020 04:59:33

23. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Selamın aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

25. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-07-2020 22:32:38

26. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

27. Kırklareli merkezden ben ahmet. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2020 17:02:23

28. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım valla dikkat çekici, saolun 16-07-2020 20:42:59

29. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

30. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım

31. Karabük merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 05-08-2020 04:55:38

32. Çankırı merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-08-2020 07:26:12

33. Bolu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 06-08-2020 23:02:53

34. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

35. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

36. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 16-08-2020 06:34:45

37. Edirne merkezden ben ali. Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 15:37:24

38. Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

39. Selamın aleyküm web siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

40. Selamlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

41. Tunceli merkezden ben ali. Slm siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 07:43:00

42. Selam paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

43. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

44. Mrb web siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

45. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

46. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

47. Van merkezden ben gaye. Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:32:01

48. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler 09-10-2020 15:17:40

49. Kırklareli dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Merhaba siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 29

50. Ağrı dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, sağolun , ali – 340

51. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 236

52. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 22-11-2020 21:50:18

53. Rize merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 06-12-2020 14:25:24

54. Selamın aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

55. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler 17-12-2020 11:13:36

56. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

57. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden hayran edici, şukuladım , doruk – 226

58. Giresun dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Slm siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , memo – 108

59. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 457

60. Hakkari dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Selamlar siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 323

61. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , mehmet – 104

62. Burdur merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 11:25:51

63. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım

64. Karaman merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-01-2021 14:21:04

65. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 101

66. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun , memo – 302

67. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

68. Manisa dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Slm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 240

69. Aksaray dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, saolun , Emine – 252

70. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, saolun 08-02-2021 19:51:19

71. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 204

72. Manisa dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , – 228

73. Tokat dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Mrb siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , hatice – 456

74. Artvin dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 428

75. Tokat dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Mrb web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 98

76. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

77. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 02-03-2021 23:13:40

78. Samsun dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Slm web siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 360

79. Kastamonu dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Slm siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 188

80. Yozgat merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-04-2021 02:22:25

81. Bilecik merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 10-04-2021 13:52:58

82. Bitlis dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Mrb paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ziya – 303

83. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

84. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, sağolun

85. Bitlis dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 386

86. Kırıkkale dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Selam bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 412

87. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

88. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

89. Zonguldak merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, şukuladım 21-05-2021 20:57:31

90. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, sağolun , Hasan – 454

91. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 1

92. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 232

93. Bolu dan kimler var. Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. . Merhabalar web siten inan ki çok iyi, sağolun , emin – 392

94. Bu konu : ” Bozuk Kitle Medyası, zamanın başlangıcından beri gerçekleşen tek gerçek mücadele adalet ve adaletsizlik arasında olduğunda, Demokratlar ile Cumhuriyetçiler, soldan sağa, yukarıdan aşağıya, beyazdan siyaha kadar yanlış bir kavga ile insanları dağıtmaya çalışır. ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden iyi, sağolun , memo – 488

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link