İyi deneyin amcıklar, bu bok bir demokrasi değil, sanki vatandaşlar hangi yasaların oluşturulduğu ve ülkenin nasıl yönetileceği konusunda söz hakkına sahip gibi, bunun yerine seçilmiş politikacıların ofislerini şirkete satarak zenginleştiği bir sistem. onlara en çok parayı ödeyecek.

Net Tarafsızlık meselesi sırasında değerli politikacılarımızın Verizon gibi şirketlerden aldığı tüm bağışlara bir bakın, tüm vatandaşlar interneti özgür tutmak istedi, ancak politikacılar halkın ne istediğini umursamadı çünkü zaten tüm yasal olanı kabul ettiler. Ağ Tarafsızlığının geçmemesini sağlamak için teknoloji ve iletişim şirketlerinden rüşvet aldılar ve yaptıkları da tam olarak buydu.

Bu bok bir demokrasi değil, bu zenginler politikacıları kuklaları gibi kullanarak ALLAH oynamaya çalışıyor.

Author

28 Comments

1. Sakarya merkezden ben ahmet. Mrb web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-01-2021 02:04:29

2. Kütahya merkezden ben ziya. Mrb siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-01-2021 04:30:31

3. Bu konu : ” Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 80

4. Bu konu : ” Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , Hasan – 407

5. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, face de paylaştım 14-01-2021 16:24:33

6. Erzurum merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 15-01-2021 02:29:08

7. Bu konu : ” Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, saolun , gaye – 464

8. Burdur merkezden ben memo. Selamlar web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-01-2021 05:14:54

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, saolun

10. Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

11. Aksaray merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-02-2021 17:10:48

12. İstanbul dan kimler var. Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” . Selam sayfanız ciddiyim hayran edici, sağolun , Aylin – 46

13. Batman merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 20-02-2021 03:33:56

14. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 20-02-2021 17:47:57

15. Bitlis dan kimler var. Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” . Selam paylaşımınız yeminle iyi, teraziye tıkladım , gaye – 60

16. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 12:28:39

17. Kırşehir dan kimler var. Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” . Selam herkese sayfanız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 388

18. Sinop merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler 03-03-2021 23:30:10

19. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 338

20. Şırnak dan kimler var. Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” . Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 310

21. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın valla güzel, teşekkürler

22. Sivas merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 21-03-2021 00:40:20

23. Denizli dan kimler var. Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” . selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 68

24. Elazığ merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 07-04-2021 12:59:39

25. Bu konu : ” Bozuk Politikacılar: “Hayır, kıymetli demokrasimizi tehdit ediyorlar! Milyonlarımızı ülkeyi ve vatandaşlarını şirketlere satmayı nasıl sağlayacağız?” ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 458

26. Bursa merkezden ben Emine. Selamlar sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-04-2021 14:19:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link