Ben de bozuldum ve aşı oldum. Sanırım tüm akran baskısı ve ailemin iyi olması arasında bunu herkesi memnun etmek için yapacağımı düşündüm. Bu yüzden tuhaf yan etkiler görmeye başladım. Penisim geçen hafta fazladan 3 inç büyüdü. Şimdi 10 inçim! Olası tüm yan etkilerden kesinlikle bunu beklemiyordum. Kız arkadaşım aklıma gelmiyor.

33 Comments

1. Ankara dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . Selam siten valla çok iyi, face de paylaştım , hatice – 139

2. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 254

3. Çankırı merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inanki iyi, tebrikler 18-04-2021 06:20:38

4. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 10:12:05

5. Konya merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-04-2021 17:01:57

6. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, saolun 24-04-2021 03:38:11

7. Mersin dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . Merhaba sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 174

8. Selamlar siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun

9. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. Uşak merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın valla güzel, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:22:51

11. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, saolun

12. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 472

13. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Giresun merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, sağolun 10-05-2021 17:33:22

15. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım , – 103

16. Erzurum merkezden ben . Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 22-05-2021 07:48:38

17. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

18. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 341

19. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 197

20. Merhaba sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

21. Niğde dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . Selamın aleyküm sayfan cidden çok güzel, teşekkürler , – 225

22. Bitlis merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım 12-06-2021 18:39:35

23. Şırnak dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , gaye – 452

24. İzmir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz inanki hayran edici, saolun 21-06-2021 08:32:28

25. Kahramanmaraş dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 364

26. Sakarya merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-06-2021 02:59:04

27. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , – 241

28. Sivas dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . Merhaba herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 330

29. Diyarbakır merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-07-2021 14:29:28

30. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

31. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . Slm paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 317

32. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 235

33. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, teraziye tıkladım , gaye – 86

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link