Ben de bozuldum ve aşı oldum. Sanırım tüm akran baskısı ve ailemin iyi olması arasında bunu herkesi memnun etmek için yapacağımı düşündüm. Bu yüzden tuhaf yan etkiler görmeye başladım. Penisim geçen hafta fazladan 3 inç büyüdü. Şimdi 10 inçim! Olası tüm yan etkilerden kesinlikle bunu beklemiyordum. Kız arkadaşım aklıma gelmiyor.

8 Comments

1. Ankara dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . Selam siten valla çok iyi, face de paylaştım , hatice – 139

2. Bu konu : ” Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 254

3. Çankırı merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inanki iyi, tebrikler 18-04-2021 06:20:38

4. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 10:12:05

5. Konya merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-04-2021 17:01:57

6. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, saolun 24-04-2021 03:38:11

7. Mersin dan kimler var. Bozuldu ve aşının tuhaf yan etkileri oldu . Merhaba sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 174

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link