Bozulmayan yiyecekleri stoklayın.

Bak, hepimiz bir şeyler olacağını biliyoruz …

Dün gece eyalet dışında yaşayan ve mutlak bir aziz olan annem aradı ve Kasım ayından önce konserve yiyecek stoklamamı söyledi. “Her şey yanarsa çocukların yiyecek bir şeyler yediğinden emin olun. Konserve çorba ve yulaf ezmesi gibi şeyler stoklayın.”

Annem komplolarla ilgili inançlarımı paylaşıyor, ama aynı zamanda her şeye mantıklı bir şekilde bakmakta çok iyi ve bazen gözlerimi fazla düşündüğüm şeylere açıyor.

Sanırım haklı. Herkes, ailenize bir süre yetecek kadar konserve mal stoklamalıdır. Tam olarak ne olduğundan emin olmasa da hepimiz bir şeyin geldiğini biliyoruz. Önümüzdeki karanlık zamanlarda hepinizin hazırlıklı olmanızı ve ilgilenmenizi istiyorum. Kişisel olarak, şimdi ve o zaman arasında yaptığım her market ziyaretinde yaklaşık 10 farklı ürün almayı planlıyorum. Rafları boşaltmak değil, bilinçli olarak en kötüsüne hazırlanmak. Hiçbir şey olmazsa, o zaman bu harika– Sadece fazladan yemeğim var. Ama ileriyi düşünmediğim için çocuğum aç olsaydı kendimden nefret ederim.

“Bozulmayan yiyecekleri stoklayın.” üzerine 37 yorum

1. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:09:21

2. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:18:35

3. Bolu merkezden ben doruk. Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-10-2020 01:31:08

4. Elazığ merkezden ben emin. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler 16-10-2020 13:28:03

5. Hakkari dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 488

6. Şanlıurfa dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 269

7. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 151

8. Tunceli dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 264

9. Trabzon dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 419

10. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 289

11. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, saolun , hatice – 46

12. Ardahan dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 248

13. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 255

14. Rize merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:43:38

15. Eskişehir dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 441

16. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım , ali – 488

17. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 206

18. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 383

19. Burdur dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , ziya – 315

20. Konya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, saolun 30-01-2021 09:03:31

21. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 85

22. Çanakkale dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 477

23. Kastamonu merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 28-02-2021 08:04:48

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link