Bozulmayan yiyecekleri stoklayın.

Bak, hepimiz bir şeyler olacağını biliyoruz …

Dün gece eyalet dışında yaşayan ve mutlak bir aziz olan annem aradı ve Kasım ayından önce konserve yiyecek stoklamamı söyledi. “Her şey yanarsa çocukların yiyecek bir şeyler yediğinden emin olun. Konserve çorba ve yulaf ezmesi gibi şeyler stoklayın.”

Annem komplolarla ilgili inançlarımı paylaşıyor, ama aynı zamanda her şeye mantıklı bir şekilde bakmakta çok iyi ve bazen gözlerimi fazla düşündüğüm şeylere açıyor.

Sanırım haklı. Herkes, ailenize bir süre yetecek kadar konserve mal stoklamalıdır. Tam olarak ne olduğundan emin olmasa da hepimiz bir şeyin geldiğini biliyoruz. Önümüzdeki karanlık zamanlarda hepinizin hazırlıklı olmanızı ve ilgilenmenizi istiyorum. Kişisel olarak, şimdi ve o zaman arasında yaptığım her market ziyaretinde yaklaşık 10 farklı ürün almayı planlıyorum. Rafları boşaltmak değil, bilinçli olarak en kötüsüne hazırlanmak. Hiçbir şey olmazsa, o zaman bu harika– Sadece fazladan yemeğim var. Ama ileriyi düşünmediğim için çocuğum aç olsaydı kendimden nefret ederim.

“Bozulmayan yiyecekleri stoklayın.” üzerine 9 yorum

1. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:09:21

2. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:18:35

3. Bolu merkezden ben doruk. Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-10-2020 01:31:08

4. Elazığ merkezden ben emin. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler 16-10-2020 13:28:03

5. Hakkari dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 488

Yorum yapın