Bak, hepimiz bir şeyler olacağını biliyoruz …

Dün gece eyalet dışında yaşayan ve mutlak bir aziz olan annem aradı ve Kasım ayından önce konserve yiyecek stoklamamı söyledi. “Her şey yanarsa çocukların yiyecek bir şeyler yediğinden emin olun. Konserve çorba ve yulaf ezmesi gibi şeyler stoklayın.”

Annem komplolarla ilgili inançlarımı paylaşıyor, ama aynı zamanda her şeye mantıklı bir şekilde bakmakta çok iyi ve bazen gözlerimi fazla düşündüğüm şeylere açıyor.

Sanırım haklı. Herkes, ailenize bir süre yetecek kadar konserve mal stoklamalıdır. Tam olarak ne olduğundan emin olmasa da hepimiz bir şeyin geldiğini biliyoruz. Önümüzdeki karanlık zamanlarda hepinizin hazırlıklı olmanızı ve ilgilenmenizi istiyorum. Kişisel olarak, şimdi ve o zaman arasında yaptığım her market ziyaretinde yaklaşık 10 farklı ürün almayı planlıyorum. Rafları boşaltmak değil, bilinçli olarak en kötüsüne hazırlanmak. Hiçbir şey olmazsa, o zaman bu harika– Sadece fazladan yemeğim var. Ama ileriyi düşünmediğim için çocuğum aç olsaydı kendimden nefret ederim.

Author

63 Comments

1. selamun aleyküm sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

3. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:09:21

4. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:18:35

5. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Bolu merkezden ben doruk. Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-10-2020 01:31:08

7. Elazığ merkezden ben emin. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler 16-10-2020 13:28:03

8. Hakkari dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 488

9. Şanlıurfa dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 269

10. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 151

11. Tunceli dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 264

12. Nevşehir merkezden ben ziya. Mrb siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 02-11-2020 17:22:47

13. Trabzon dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 419

14. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 289

15. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, saolun , hatice – 46

17. Ardahan dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 248

18. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım

20. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 255

21. Rize merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:43:38

22. Eskişehir dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 441

23. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım , ali – 488

24. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 206

25. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 383

26. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

27. Burdur dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , ziya – 315

28. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

31. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, saolun 30-01-2021 09:03:31

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 85

33. Slm paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler

34. Çanakkale dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 477

35. Kastamonu merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 28-02-2021 08:04:48

36. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 221

37. Ankara dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran edici, tebrikler , banu – 448

38. Şırnak dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . selamun aleyküm sayfan inanki çok iyi, saolun , banu – 31

39. Merhaba sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

40. Samsun dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Selam herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 149

41. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 218

42. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, tebrikler , – 97

43. Tekirdağ dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 322

44. Kırklareli merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 29-04-2021 22:05:57

45. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 399

46. Artvin dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, teşekkürler , memo – 239

47. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki iyi, tebrikler , hatice – 20

48. Amasya dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Slm web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , Aylin – 466

49. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 102

51. Malatya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, tebrikler 23-05-2021 17:45:55

52. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 25-05-2021 09:37:09

53. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

54. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 129

55. Kastamonu dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 223

56. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 109

57. Bu konu : ” Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki güzel, saolun , emin – 408

58. Sivas dan kimler var. Bozulmayan yiyecekleri stoklayın. . Mrb siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 388

59. Çorum merkezden ben gaye. Mrb siten vallaha billaha iyi, şukuladım 23-06-2021 00:10:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link