“Gelecek nesilde, insanların kulluklarını sevmelerini sağlamak ve gözyaşları olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak, tabiri caizse, tüm toplumlar için bir tür acısız toplama kampı üretecekler, özgürlükleri onlardan alındı, ama bundan zevk alacaklar, çünkü propaganda veya beyin yıkama veya farmakolojik yöntemlerle geliştirilmiş beyin yıkama ile isyan etme arzusundan uzaklaşacaklar. Ve bu son devrim gibi görünüyor ”

Author

95 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım 20-04-2020 00:32:30

3. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, tebrikler 23-04-2020 04:54:31

4. Hakkari merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 15:41:23

5. Selam paylaşımınız inanki çok güzel, twitter da paylaştım

6. Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2020 04:09:50

7. Elazığ merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 01-05-2020 14:18:56

8. Selam sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Mardin merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 03-05-2020 01:33:51

10. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 04-05-2020 08:01:06

11. Kilis merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-05-2020 12:49:25

12. Tekirdağ merkezden ben gaye. Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 09:18:45

13. Gümüşhane merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 12-05-2020 04:04:32

14. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Selam web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

16. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

17. Antalya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-05-2020 10:44:47

18. Tokat merkezden ben ahmet. Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-05-2020 17:50:00

19. Sakarya merkezden ben gaye. Mrb web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 05-06-2020 00:22:25

20. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

21. Niğde merkezden ben ali. Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 18-06-2020 16:23:41

22. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selam web siteniz gerçekten iyi, sağolun 19-06-2020 16:51:59

23. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

24. selamun aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Merhabalar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım

26. Erzincan merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun 16-07-2020 18:14:03

27. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın inan ki çok güzel, tebrikler

28. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa vallaha güzel, teşekkürler

29. Karabük merkezden ben banu. Selam herkese siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 23:03:03

30. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 11:19:46

31. Artvin merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz valla güzel, sağolun 14-08-2020 20:32:52

32. Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

34. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Slm web siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 08-09-2020 23:40:27

35. Aksaray merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-09-2020 10:17:13

36. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

37. Bolu merkezden ben Aylin. Selam web siten vallaha billaha güzel, tebrikler 28-09-2020 17:41:09

38. Kars merkezden ben ziya. Selam web siten vallaha mükemmel, saolun 02-10-2020 11:33:16

39. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selam sayfan cidden dikkat çekici, face de paylaştım 09-10-2020 11:11:23

40. Balıkesir merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun 07-11-2020 23:33:14

41. Ağrı merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan vallaha çok güzel, şukuladım 08-11-2020 08:03:17

42. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 346

43. Amasya merkezden ben gaye. Selam siten harbiden iyi, twitter da paylaştım 18-11-2020 03:26:35

44. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 269

45. Selam herkese siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler

46. Afyon dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, saolun , Emine – 244

47. Konya merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, saolun 06-12-2020 14:26:51

48. Selamlar siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

49. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

50. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 350

51. Batman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-12-2020 01:30:42

52. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 366

53. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 490

54. Batman dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 108

55. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Merhaba web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 295

56. Karaman dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 356

57. Bayburt merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 17-01-2021 23:08:14

58. Ardahan dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , – 339

59. Kilis merkezden ben . Selam siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 26-01-2021 12:41:01

60. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

61. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

62. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 130

63. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-03-2021 00:50:07

64. Ardahan dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, sağolun , gaye – 214

65. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

66. Sivas dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , memo – 178

67. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 2

68. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 71

69. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler , banu – 77

70. Van dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun , ziya – 147

71. Eskişehir merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 01:18:32

72. Isparta dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Merhabalar web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 299

73. Erzincan dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran edici, sağolun , – 311

74. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , ali – 98

75. Çankırı merkezden ben gaye. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-05-2021 06:35:31

76. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım , Emine – 209

77. Malatya dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 247

78. Tunceli dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Selamın aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 332

79. Ordu merkezden ben banu. Selam siten vallaha çok güzel, saolun 09-06-2021 23:22:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link