Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak …

“Gelecek nesilde, insanların kulluklarını sevmelerini sağlamak ve gözyaşları olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak, tabiri caizse, tüm toplumlar için bir tür acısız toplama kampı üretecekler, özgürlükleri onlardan alındı, ama bundan zevk alacaklar, çünkü propaganda veya beyin yıkama veya farmakolojik yöntemlerle geliştirilmiş beyin yıkama ile isyan etme arzusundan uzaklaşacaklar. Ve bu son devrim gibi görünüyor ”

“Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak …” üzerine 72 yorum

1. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım 20-04-2020 00:32:30

2. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, tebrikler 23-04-2020 04:54:31

3. Hakkari merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 15:41:23

4. Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2020 04:09:50

5. Elazığ merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 01-05-2020 14:18:56

6. Mardin merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 03-05-2020 01:33:51

7. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 04-05-2020 08:01:06

8. Kilis merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-05-2020 12:49:25

9. Tekirdağ merkezden ben gaye. Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 09:18:45

10. Gümüşhane merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 12-05-2020 04:04:32

11. Antalya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-05-2020 10:44:47

12. Tokat merkezden ben ahmet. Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-05-2020 17:50:00

13. Erzincan merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun 16-07-2020 18:14:03

14. Karabük merkezden ben banu. Selam herkese siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 23:03:03

15. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 11:19:46

16. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Slm web siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 08-09-2020 23:40:27

17. Aksaray merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-09-2020 10:17:13

18. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selam sayfan cidden dikkat çekici, face de paylaştım 09-10-2020 11:11:23

19. Balıkesir merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun 07-11-2020 23:33:14

20. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 346

21. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 269

22. Afyon dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, saolun , Emine – 244

23. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 350

24. Batman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-12-2020 01:30:42

25. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 366

26. Bu konu : ” Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 490

27. Batman dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 108

28. Kocaeli dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . Merhaba web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 295

29. Karaman dan kimler var. Brave New World’ün yazarı Aldous Huxley şöyle anlatıyor: “Gelecek nesilde insanları kulluklarını sevdirmek ve gözyaşı olmadan diktatörlük üretmek için farmakolojik bir yöntem olacak … . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 356

30. Bayburt merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 17-01-2021 23:08:14

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link