OHHHH !!! Hayatta kalma şansınızı% 99,9x’ten% 99,9’a yükseltmesi (ve aksi halde ölüm olasılığını% z oranında artırması) beklenen deneysel mRNA “terapilerini” mi kastediyorsunuz?

evet … aşılar değil.

bir şey değil.

Bunlardan aşı olarak bahsedilmesi yanlış reklam olarak değerlendirilmelidir.

Bildiğim hiçbir resmi tanım altında, deneysel mRNA terapileri aşı olarak tanınmıyor veya sınıflandırılmıyor.

Gerekirse, bunlar Aşılar ™ – aynı zamanda temelde zehir olan gerçek aşılarla karıştırılmamalıdır – ama konu dışına çıkıyorum.

Daha da önemlisi:

Aşılar değil. COVID19 / SARSCOV2’ye karşı hiç kimse “aşılanmadı”.

PS. Sosyopatlar kirli savaşırlar: yalanların üzerine yalanlar yerleştirmek …

Author

31 Comments

1. Tokat dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Slm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 327

2. Selam siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. İstanbul dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 139

4. Manisa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-04-2021 12:57:28

5. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 294

6. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım 15-04-2021 18:11:29

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 93

8. Aksaray dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , banu – 150

9. Düzce merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, tebrikler 29-04-2021 09:13:46

10. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 26

12. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, saolun

13. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 12-05-2021 14:49:22

14. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 454

15. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 21-05-2021 09:31:48

16. Kocaeli merkezden ben Emine. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 26-05-2021 15:50:37

17. Aydın dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Merhaba siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 27

18. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, sağolun , Aylin – 313

19. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

20. Bursa dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Selam herkese sayfanız inanki güzel, teşekkürler , gaye – 147

21. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla çok iyi, şukuladım , ahmet – 308

22. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Selam siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 15

23. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

24. Bilecik dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler , doruk – 487

25. Siirt dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, tebrikler , emin – 487

26. Mersin merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-07-2021 11:16:45

27. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki çok güzel, tebrikler , memo – 236

28. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 168

29. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 467

30. Çanakkale dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 332

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link