OHHHH !!! Hayatta kalma şansınızı% 99,9x’ten% 99,9’a yükseltmesi (ve aksi halde ölüm olasılığını% z oranında artırması) beklenen deneysel mRNA “terapilerini” mi kastediyorsunuz?

evet … aşılar değil.

bir şey değil.

Bunlardan aşı olarak bahsedilmesi yanlış reklam olarak değerlendirilmelidir.

Bildiğim hiçbir resmi tanım altında, deneysel mRNA terapileri aşı olarak tanınmıyor veya sınıflandırılmıyor.

Gerekirse, bunlar Aşılar ™ – aynı zamanda temelde zehir olan gerçek aşılarla karıştırılmamalıdır – ama konu dışına çıkıyorum.

Daha da önemlisi:

Aşılar değil. COVID19 / SARSCOV2’ye karşı hiç kimse “aşılanmadı”.

PS. Sosyopatlar kirli savaşırlar: yalanların üzerine yalanlar yerleştirmek …

Author

10 Comments

1. Tokat dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Slm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 327

2. İstanbul dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 139

3. Manisa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-04-2021 12:57:28

4. Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 294

5. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım 15-04-2021 18:11:29

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 93

7. Aksaray dan kimler var. Breaking: “Hiç kimse COVID19 / SARSCOV2’ye karşı ‘aşılanmadı’.” . Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , banu – 150

8. Düzce merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, tebrikler 29-04-2021 09:13:46

9. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link