SS:

YouTube bağlantısı:

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=C1-0XKYAZII&feature=share

tldr:

1. % 1 boktan korkuyor. Arada bir% 99’unun hepsini öldürdüğünü biliyorlar.

2. Bizi tamamen köleleştirmek için insanları internet bulutuna bağlamak istiyorlar.

3. Her hareketimizi kontrol edebilmeleri için bizi dolandırıcı Bitcoin veya kripto sistemine bağlamak istediler. Gov aleyhinde konuşun ve harcamalarınızı kestiler. Ayrıca insanları izler ve hareketi kısıtlar.

4. Corona Virüsü temelde, insanlara vücutlarını internete bağlamak için gereken NanoBot’ları enjekte etmek için bir Truva Atı dolandırıcılığıdır; burada Satanistler korkunç şeyleri izleyip bir kişinin zihnine indirebilir.

5. İşin yok edilmesi Serflik yaratmak ve hepimizi Derin Devlete bağımlı kılmaktır.

6. Robot işçiler daha verimli olduğu için insanların robot işçilerini öğretmesini istiyorlar. Fazla mesai, çoğunlukla insan işçilere ihtiyaç duymazlar.

7. İnsanlar bunun içine çekilirse, bitirdik ama kitlesel farkındalık insanları gerçekten uyandırıyor, bu yüzden onları şimdi durdurmak için iyi bir şansımız var. Onları durdurmanın en iyi yolu onlara yardım etmemek veya aldatmacalarına katılmamaktır.

8. Elbette 5G kuleleri izleme cihazları olacaktır. Hala yapabiliyorken dışarı çık. Bankacı Amerikalıların kurtarıcı olduğunu söylüyor çünkü bizim 300 milyon silahımız var. Ayrıca seçimleri pervasızca aldatıyorlar yani özensizleşiyorlar. Şimdi ayağa kalkın millet. Şimdi ayağa kalk!

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 115

2. Bartın merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun 01-01-2021 06:56:11

3. Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Adana merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-01-2021 07:32:01

5. Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

6. Merhabalar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. Burdur merkezden ben ziya. Selam sayfa valla çok iyi, tebrikler 02-01-2021 09:04:26

8. Sivas dan kimler var. BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) . Mrb siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 230

9. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:33:54

10. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 17-01-2021 23:32:02

11. Bu konu : ” BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 66

12. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla mükemmel, teşekkürler 19-01-2021 15:06:26

13. Kayseri merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-01-2021 20:02:51

14. Nevşehir dan kimler var. BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) . Mrb siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 385

15. Giresun dan kimler var. BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 97

16. Adıyaman dan kimler var. BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) . Slm web siten inanki hayran edici, saolun , memo – 390

17. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

18. Balıkesir merkezden ben emin. Mrb sayfanız cidden güzel, twitter da paylaştım 07-02-2021 01:31:57

19. Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 346

21. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, teşekkürler

22. Mrb sayfa inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Slm siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım

24. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Kırıkkale merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-03-2021 22:27:23

27. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba web siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 14-03-2021 03:16:21

28. Çorum dan kimler var. BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) . Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 174

29. Diyarbakır merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 29-03-2021 02:25:38

30. Bu konu : ” BREAKING Investment Banker Hepsini Açıklıyor (Scamdemic, Bitcoin, Technoslavery) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, teşekkürler , hatice – 76

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link