Breaking: Yüksek Mahkeme, Trump’ın Vergi İadelerini New York Savcılarına Devrediyor

https://youtu.be/jxzF-__sDgo

New York Eyaleti Başsavcısı Cyrus Vance, Trump’ın kişisel vergi beyannameleri için büyük bir jüri celbine sahip. Trump daha önce başkanlık dokunulmazlığına sahip olduğu gerekçesiyle bu mahkeme celbine itiraz etmişti. Bu iddia mahkemede başarısız oldu. Şimdi Trump, özel bir vatandaş olarak bu mahkeme celbiyle mücadele ediyor, özellikle aşırıya kaçtığını ve kötü niyetle yapıldığını iddia ediyor. Bu iddialar yüksek mahkemede başarısız oldu. İşte bunun anlamı.

“Breaking: Yüksek Mahkeme, Trump’ın Vergi İadelerini New York Savcılarına Devrediyor” üzerine 3 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Breaking: Yüksek Mahkeme, Trump’ın Vergi İadelerini New York Savcılarına Devrediyor . selam arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 298

2. Bu konu : ” Breaking: Yüksek Mahkeme, Trump’ın Vergi İadelerini New York Savcılarına Devrediyor ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 398

3. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 23-02-2021 04:51:19

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link