Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü?

Breitbart hiç iyi miydi? Obama döneminde sadece ara sıra ziyaret ettim ve onlar pek çok yolsuzluğu ortadan kaldırdılar, ancak daha sonra bariz şeyleri görmezden gelerek pasaport meselelerinde sıkışıp kaldılar. Trump seçildikten sonra sadece tabloid’e gittiler.

Aynı Obama’nın yolsuzluğunu çivileyen ancak Hillary’nin E-postası ile kuyruk dönüşü yapan ve önemli olsa da çok daha kötü şeyler olan Yargı İzleme ile aynı. Bu bir mum bile tutmuyor! En son yıllar önce Yargı’nın hiçbir yere gitmeyen bu davalara karıştığını biliyordum. Google’a çok benzer şekilde birçok dava açıldı ama hiçbir yere gitmiyor. (Google’ın işlerinin halledilmemesi dışında)

“Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü?” üzerine 45 yorum

1. Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 24-08-2020 22:39:44

2. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun 04-09-2020 04:55:55

3. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-09-2020 11:16:48

4. Edirne merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 22:05:43

5. Erzurum dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 409

6. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim iyi, sağolun , gaye – 479

7. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 337

8. Ordu dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selamlar paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım , ziya – 114

9. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 261

10. Amasya merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:43:41

11. Siirt merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten valla hayran edici, face de paylaştım 01-12-2020 19:39:18

12. Konya merkezden ben memo. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 06-12-2020 07:37:39

13. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun , ali – 348

14. Muğla merkezden ben hatice. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 08-12-2020 22:24:43

15. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 9

16. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun , elif yılmaz – 109

17. Kilis merkezden ben hatice. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 10:57:19

18. Siirt dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 465

19. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 336

20. Kahramanmaraş dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 355

21. Van dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 475

22. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ali – 77

23. Edirne merkezden ben . selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 11-02-2021 07:53:48

24. Mersin dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 402

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link