Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü?

Breitbart hiç iyi miydi? Obama döneminde sadece ara sıra ziyaret ettim ve onlar pek çok yolsuzluğu ortadan kaldırdılar, ancak daha sonra bariz şeyleri görmezden gelerek pasaport meselelerinde sıkışıp kaldılar. Trump seçildikten sonra sadece tabloid’e gittiler.

Aynı Obama’nın yolsuzluğunu çivileyen ancak Hillary’nin E-postası ile kuyruk dönüşü yapan ve önemli olsa da çok daha kötü şeyler olan Yargı İzleme ile aynı. Bu bir mum bile tutmuyor! En son yıllar önce Yargı’nın hiçbir yere gitmeyen bu davalara karıştığını biliyordum. Google’a çok benzer şekilde birçok dava açıldı ama hiçbir yere gitmiyor. (Google’ın işlerinin halledilmemesi dışında)

“Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü?” üzerine 14 yorum

1. Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 24-08-2020 22:39:44

2. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun 04-09-2020 04:55:55

3. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-09-2020 11:16:48

4. Edirne merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 22:05:43

5. Erzurum dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 409

Yorum yapın