Breitbart hiç iyi miydi? Obama döneminde sadece ara sıra ziyaret ettim ve onlar pek çok yolsuzluğu ortadan kaldırdılar, ancak daha sonra bariz şeyleri görmezden gelerek pasaport meselelerinde sıkışıp kaldılar. Trump seçildikten sonra sadece tabloid’e gittiler.

Aynı Obama’nın yolsuzluğunu çivileyen ancak Hillary’nin E-postası ile kuyruk dönüşü yapan ve önemli olsa da çok daha kötü şeyler olan Yargı İzleme ile aynı. Bu bir mum bile tutmuyor! En son yıllar önce Yargı’nın hiçbir yere gitmeyen bu davalara karıştığını biliyordum. Google’a çok benzer şekilde birçok dava açıldı ama hiçbir yere gitmiyor. (Google’ın işlerinin halledilmemesi dışında)

Author

94 Comments

1. Merhaba web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler

2. Gümüşhane merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, sağolun 14-08-2020 13:06:25

3. Tokat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım 14-08-2020 18:34:48

4. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

5. Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 24-08-2020 22:39:44

6. Muğla merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, şukuladım 26-08-2020 18:53:55

7. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun 04-09-2020 04:55:55

8. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

9. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-09-2020 11:16:48

10. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

11. merhaba arkadaşlar siteniz valla mükemmel, teşekkürler

12. Edirne merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 22:05:43

13. Erzurum dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 409

14. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim iyi, sağolun , gaye – 479

15. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 337

16. Osmaniye merkezden ben hatice. Mrb sayfan vallaha hayran edici, saolun 10-11-2020 06:00:23

17. Ordu dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selamlar paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım , ziya – 114

18. Mrb web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 261

20. Amasya merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:43:41

21. Siirt merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten valla hayran edici, face de paylaştım 01-12-2020 19:39:18

22. Gürbüz Reply

Selam herkese siten harbiden mükemmel, şukuladım

23. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun 05-12-2020 23:32:30

24. Konya merkezden ben memo. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 06-12-2020 07:37:39

25. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun , ali – 348

26. Muğla merkezden ben hatice. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 08-12-2020 22:24:43

27. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 9

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun , elif yılmaz – 109

29. Aydın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha güzel, şukuladım 27-12-2020 15:38:27

30. Merhabalar web siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Kilis merkezden ben hatice. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 10:57:19

32. Siirt dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 465

33. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

34. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 336

35. Kahramanmaraş dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 355

36. Van dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 475

37. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz yeminle iyi, şukuladım

38. Erzincan merkezden ben gaye. Merhabalar web siten gerçekten çok iyi, sağolun 29-01-2021 22:20:17

39. Selamın aleyküm siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ali – 77

41. elif yılmaz Reply

Selam siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

42. Edirne merkezden ben . selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 11-02-2021 07:53:48

43. Mersin dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 402

44. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

45. Aydın dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selamlar paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun , memo – 109

46. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım

47. Merhabalar web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım

48. Kırklareli dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 474

49. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 115

50. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım

51. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 83

52. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, sağolun

53. Samsun dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selam siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 210

54. Amasya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 16:24:34

55. Çanakkale merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 17-04-2021 22:55:44

56. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selamlar paylaşımınız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 472

57. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 243

58. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

59. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun

60. Siirt dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 359

61. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, sağolun , gaye – 335

62. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 292

63. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

64. Batman merkezden ben hatice. Selamlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-05-2021 02:22:03

65. Muş dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Selamlar paylaşımın vallaha mükemmel, saolun , hatice – 352

66. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , – 188

67. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

68. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Merhabalar sayfanız cidden iyi, sağolun , elif yılmaz – 285

69. Bolu dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 139

70. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 194

71. Selam herkese paylaşımınız inanki çok iyi, sağolun

72. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 441

73. Balıkesir dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Merhaba herkese paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 252

74. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 406

75. Iğdır merkezden ben . Selamlar sayfanız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 21-06-2021 06:26:40

76. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

77. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 418

78. Kayseri dan kimler var. Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? . Slm paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , – 248

79. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 139

80. Amasya merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-07-2021 12:41:12

81. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 268

82. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, sağolun , – 268

83. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 497

84. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 184

85. Bu konu : ” Breitbart hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu ne düşürdü? ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 273

86. Merhaba herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link