Buna ne sebep oluyor? ‘Trump’ kelimesinin onu garip bir şekilde tetiklediğini biliyorum. Sola karşı olduğunu iddia eden bu siteler neden bu kadar kötü veya daha kötü uygulama yapıyor? God Like Productins, ona karşı bir şey söylediğim ve IP’mi engellediğim için BLM isyanlarını destekliyor.

Soldan daha iyi olmak istediklerini düşünürsünüz, ancak hem sansür hem de internet çoğunlukla aşırı uçlar.

Tarafsız olduklarını söyleyen herkes için bir dolar kazanabilseydim, zengin bir insan olurdum ve Breitbart’ı satın alabilirdim!

Gerçekten düz başlı olanlar çevrimiçi olarak yayınlanmama eğilimindedir ve yüz yüze görüşmeniz gerekir.

Bazı konuşma radyolarında bu aşırılık yanlıları ve “ açık hat ” günlerinde trol için kullanılan nötrler gösteriliyor ve bir kez daha engellenen listelerin etrafında dolaştıktan sonra bu forumlara gelmeden önce çabucak bulundu. Kim olduğunu biliyorsun!

Author

76 Comments

1. Slm paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

3. Iğdır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, tebrikler 01-07-2020 02:06:47

4. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

6. Bartın merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım 10-07-2020 07:19:39

7. Muş merkezden ben gaye. Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 11-07-2020 17:44:55

8. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

9. Diyarbakır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 21-07-2020 14:37:37

10. Giresun merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 03-08-2020 04:35:00

11. Erzurum merkezden ben Aylin. Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 03-08-2020 15:43:01

12. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım

13. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun

14. Merhaba web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

15. Aydın merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 11-08-2020 14:00:09

16. Ağrı merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler 12-08-2020 00:48:44

17. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

18. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teşekkürler 31-08-2020 05:47:23

19. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

20. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, tebrikler 08-09-2020 23:00:22

21. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler

22. Merhaba sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım

23. Selamlar sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

24. Selamlar paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

25. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

26. Malatya merkezden ben gaye. Selam herkese siten inan ki iyi, tebrikler 02-10-2020 11:51:14

27. Aydın merkezden ben Aylin. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, saolun 06-10-2020 10:41:56

28. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler

29. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

30. Sinop dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 204

31. Bursa dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 192

32. Mardin merkezden ben ziya. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, saolun 24-11-2020 04:19:07

33. Yalova merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun 25-11-2020 05:45:56

34. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden güzel, saolun , doruk – 344

35. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 227

36. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 476

37. Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 05:27:08

38. Yozgat dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . selamun aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 204

39. Siirt dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler , Hasan – 440

40. Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

41. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 363

42. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Merhabalar web siten valla çok güzel, şukuladım , Hasan – 274

43. Ankara merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, şukuladım 24-12-2020 06:29:22

44. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 346

45. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 124

46. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 1

47. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

48. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler

49. Manisa merkezden ben Emine. Selam paylaşım yeminle güzel, twitter da paylaştım 01-01-2021 15:33:47

50. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 88

51. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 365

52. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, tebrikler , Emine – 454

53. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 422

54. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

55. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 141

56. Şanlıurfa dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 222

57. Gürbüz Reply

Tokat dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 213

58. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, face de paylaştım

59. Ankara dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . selam arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 331

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 192

61. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 154

62. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

63. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

64. Amasya dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . Selamın aleyküm siten vallaha iyi, sağolun , doruk – 51

65. Bartın dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 279

66. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, saolun , gaye – 500

67. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 354

68. Amasya dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . Selamın aleyküm paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 132

69. Sinop merkezden ben ali. Merhaba web siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-05-2021 07:01:43

70. İstanbul dan kimler var. Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? . Selamlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 283

71. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 459

72. Bu konu : ” Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil? ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 195

73. Tokat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 14-05-2021 11:04:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link