Kategoriler
Genel

Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil?

Buna ne sebep oluyor? ‘Trump’ kelimesinin onu garip bir şekilde tetiklediğini biliyorum. Sola karşı olduğunu iddia eden bu siteler neden bu kadar kötü veya daha kötü uygulama yapıyor? God Like Productins, ona karşı bir şey söylediğim ve IP’mi engellediğim için BLM isyanlarını destekliyor.

Soldan daha iyi olmak istediklerini düşünürsünüz, ancak hem sansür hem de internet çoğunlukla aşırı uçlar.

Tarafsız olduklarını söyleyen herkes için bir dolar kazanabilseydim, zengin bir insan olurdum ve Breitbart’ı satın alabilirdim!

Gerçekten düz başlı olanlar çevrimiçi olarak yayınlanmama eğilimindedir ve yüz yüze görüşmeniz gerekir.

Bazı konuşma radyolarında bu aşırılık yanlıları ve “ açık hat ” günlerinde trol için kullanılan nötrler gösteriliyor ve bir kez daha engellenen listelerin etrafında dolaştıktan sonra bu forumlara gelmeden önce çabucak bulundu. Kim olduğunu biliyorsun!

“Breitbart ve diğer alt doğru sitelerin gönderilerinizi engelleyen garip sansür düzeylerine sahip olmasına ne neden olur? “Hata! Bu onaylanması gerekiyor” Neden web çoğunlukla aşırılık yanlıları çoğu nötr insan dahil?” için 6 yanıt

Iğdır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, tebrikler 01-07-2020 02:06:47

Bartın merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım 10-07-2020 07:19:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir