Kategoriler
Genel

Breitbart’ta yorumların otomatik olarak silinmesiyle ilgili sorun nedir?

Bu kadar çok kişi silinmeden nasıl yorum yapar? Aynı birkaç kişinin botları mı yoksa alt hesapları mı olduğunu merak edemiyorum. Burada bir tür uzun con oyunu var mı?

Başka kimseyle BB deneyimi oldu mu? İşin neydi? Sayfayı yenilediğinizde yorumların çoğu orada değildir.

Bir keresinde insanlara neden ekonomimizin neden sadece EA tipi zihniyetlerle kapitalizmin adını mahveden bu kadar kırıldığını sormaya çalıştım ve beni sosyalist olmakla suçladılar. Kapitalizmin küçük adamları temsil etmesi gerektiğine inanıyorum ama BB öyle değil.

BB’yi anlayamıyorum. Bazı günler sıcak eserler, diğerleri soğuk eserler.

“Breitbart’ta yorumların otomatik olarak silinmesiyle ilgili sorun nedir?” için 21 yanıt

Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 11-04-2020 15:57:30

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-04-2020 09:43:51

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, tebrikler 03-05-2020 04:54:46

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-05-2020 10:11:42

Aydın merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-05-2020 02:57:32

Mardin merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 18-05-2020 07:42:51

Çankırı merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-05-2020 02:38:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir