Breonna Taylor

Charles Barkley ve Shaq haklı, onlara seslenmeye çalıştıkları için herkese yazık

Breonna Taylor kendisini uyuşturucu satan bir bf ile kuşatmadan önce, eski erkek arkadaşının öldürdüğü ve arabasına doldurduğu bir cesetle geri döndüğü bir araba kiralarken bulundu. Erkek arkadaşı, kolluk kuvvetleri olarak soyunan polislere ateş etti, çünkü bazı uyuşturucu komplekslerine bu şekilde baskın yaparsınız son derece yaygın. Breonna Taylor’ı Eric Garner, Michael Brown ve diğer herkesle bir araya getirmek, gerçek bir sorunu çözmeye çalışanlara büyük bir zarar verir. Hayatını kaybetmeyi hak etmiyordu, ama bu senaryoyu diğerlerinin arasına sokmaya çalışan insanlara utanç duyuyor.

“Breonna Taylor” üzerine 13 yorum

1. Çorum merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler 03-10-2020 00:41:54

2. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, saolun 03-10-2020 01:48:27

3. Afyon merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-10-2020 02:03:38

4. Iğdır merkezden ben doruk. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 03-10-2020 02:14:32

5. Kayseri merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 03-10-2020 02:38:04

6. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler 03-10-2020 02:41:32

7. Bu konu : ” Breonna Taylor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 476

8. Şanlıurfa dan kimler var. Breonna Taylor . Slm web siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 459

Yorum yapın