Uyumuyordu. Polisler doğru evi aldı. Kapatma emirleri olmamasına rağmen yüksek sesle kapıyı çaldılar. Erkek arkadaş bunu doğruladı. Erkek arkadaşı daha sonra tutuklanan Breonna’nın evine uyuşturucu sipariş eden bir hayduttu. Erkek arkadaşı polise ilk ateş etti ve polis karşılık verdi. Breonna çapraz ateşte kaldı.

Bu bir polis adaletsizliği durumu değil. Hikaye ilk çıktığında herkes haklı olarak onun ölümünden erkek arkadaşını suçluyordu. Sonra, BLM haydutları hikayeden haberdar olduklarında, siyahları kötü gündemleri için sahne olarak kullanırlar. Yani yalan söylüyorlar.

Author

79 Comments

1. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-09-2020 05:11:30

2. Edirne merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 17-09-2020 05:19:36

3. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selam paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 05:24:14

4. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

5. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

6. Samsun merkezden ben ziya. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:21:33

7. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

8. Sivas merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sağolun 03-10-2020 13:14:53

9. Siirt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 04:53:52

10. Kırklareli merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 13-10-2020 20:32:05

11. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 204

12. Yozgat merkezden ben Aylin. Slm siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 06:10:57

13. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , – 272

14. Sakarya dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler , hatice – 128

15. Bitlis dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selam paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler , – 148

16. Batman dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selam herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 90

17. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 14

18. Hatay dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selamlar sayfa valla çok iyi, tebrikler , ali – 475

19. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 403

20. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 25

21. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 449

22. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 142

23. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok iyi, şukuladım

24. Muş dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selam bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , – 426

25. Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, saolun

26. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 09:39:39

27. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm siteniz inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 11-01-2021 08:03:02

29. Antalya merkezden ben doruk. Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:47:08

30. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

31. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 148

32. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 341

33. Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-02-2021 22:09:02

34. Kütahya dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selam sayfanız gerçekten güzel, saolun , hatice – 146

35. Trabzon merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa vallaha iyi, şukuladım 11-02-2021 07:48:37

36. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 182

37. Çorum merkezden ben ali. Selamlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 27-02-2021 10:18:17

38. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2021 09:58:53

39. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 414

40. Muğla dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 74

41. Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

42. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

43. Ardahan dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . selam arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 458

44. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım , emin – 25

45. Uşak merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-04-2021 07:52:27

46. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, saolun 19-04-2021 03:06:34

47. Edirne merkezden ben . Selam paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 19-04-2021 23:28:45

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 29

49. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun

50. Bolu dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . selamun aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 276

51. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 55

52. Tokat dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selamın aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , – 203

53. Sakarya dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun , – 134

54. Trabzon merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz valla iyi, face de paylaştım 11-05-2021 15:54:33

55. Bingöl dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 174

56. Uşak dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selamlar siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 16

57. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 179

58. Bitlis dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Merhaba sayfan inanılmaz dikkat çekici, saolun , Hasan – 340

59. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, saolun , ahmet – 343

60. Konya dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 249

61. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , – 231

62. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 06-06-2021 22:52:48

63. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 436

64. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Slm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 419

65. Ağrı dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Selamın aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 416

66. Kırklareli dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 85

67. Mersin merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 04-07-2021 01:50:51

68. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , banu – 457

69. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz inanki çok iyi, tebrikler 13-07-2021 23:44:16

70. Bu konu : ” Breonna Taylor anlatısı bir yalan ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 423

71. Ardahan dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Merhabalar web siten inanki güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 114

72. Bayburt merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-07-2021 23:26:58

73. Afyon dan kimler var. Breonna Taylor anlatısı bir yalan . Mrb web siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , emin – 358

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link