Breonna Taylor yatağında uyurken vurulmadı, koridorunda uyanıktı. Öldüğü sırada EMT DEĞİLDİR; YEARS önce istifa etmek zorunda kaldı, çünkü kendi adına kiraladığı bir arabada bir ceset bulundu; kurban, uyuşturucu ticareti yapan erkek arkadaşının bir “ortağı” idi. “Kapıyı çalmama” emri çıkarılmış olmasına rağmen, memurlar kapıyı çaldı. Komşuları, polisin dairesine girmeye çalışmadan ÖNCE kendilerini açıkladıklarına yeminli ifade verdi. Erkek arkadaşı, polis ilk turu ateşlemeden ÖNCE bir polisi vurdu. Halen önceki erkek arkadaşının uyuşturucu ticareti operasyonuna yardım ve yataklık ediyordu; o ve arabasının birçok kez “tuzak evine” uyuşturucu teslim ettiği gözlemlendi. O hala evinde uyuşturucu parasını saklıyordu. Adresi banka kayıtlarında şu anki adresi olarak kayıtlıydı. Eski erkek arkadaşı, o sırada erkek arkadaşını ölümünden dolayı suçladı, polis değil.

Eğitimsiz ve kasıtlı olarak cahil olanlar için: Polis memurlarının suçlanmaması gerektiğini belirleyen DA DEĞİL, tüm hakemler arasında en tarafsız olan BÜYÜK JÜRİ idi. Adresi ve aracı arama emrindeydi. Sol ve medya size yalan söylüyordu!

Vurulması ve ölmesi talihsiz bir durum, ancak polis HİÇBİR ŞEYİ yanlış yapmadı. İnsanlar büyük jürinin kararı üzerine BLM (Yakmak, Yağmak, Cinayet) yapmak istiyorsa, yasayı ONLARA uygulayın. Breonna uyuşturucu kaçakçılığına karıştı ve bundan kâr elde etti. Ölümünden dolayı onu, erkek arkadaşını veya eski erkek arkadaşını suçlayın, polisi DEĞİL.

r / komplo - Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf.

/ 1

/ 2

/ 3

/ 4

/ 5

/ 6

/ 7

/ 8

/ 9

/ 10

/ 11

/ 12

/ 13

14-39 sayıyı bulabilirsiniz. BURAYA

Author

71 Comments

1. Erzincan merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 27-09-2020 22:10:17

2. Tokat merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 09:06:27

3. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım

4. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

6. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , emin – 473

8. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, tebrikler , ziya – 140

9. Karaman merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-10-2020 15:37:44

10. Selam paylaşımın vallaha güzel, twitter da paylaştım

11. Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

12. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 457

13. Burdur dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 408

14. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun

15. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Erzurum dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 181

17. Muş dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 88

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 494

19. İzmir merkezden ben ali. Mrb siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-12-2020 17:32:23

20. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. Adana merkezden ben ali. Merhabalar sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 06-12-2020 21:56:16

22. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, facebookta paylaştım

23. Tunceli merkezden ben ali. Selam herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım 15-12-2020 22:43:27

24. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, sağolun , banu – 176

25. Bayburt dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . Slm web siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , mehmet – 375

26. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki güzel, sağolun , Emine – 249

27. Artvin dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . selam arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 292

28. Edirne merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-12-2020 02:26:36

29. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Adıyaman dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , ali – 200

31. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

32. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten çok güzel, tebrikler , ziya – 341

34. Bingöl dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . Slm paylaşım inanılmaz hayran edici, saolun , mehmet – 195

35. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 390

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 351

37. selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , memo – 197

39. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki mükemmel, sağolun , ali – 204

40. Çorum merkezden ben . selamun aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 23-02-2021 04:09:39

41. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

42. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, face de paylaştım , Emine – 104

43. Slm paylaşım yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

44. Antalya merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun 04-03-2021 07:28:25

45. Isparta dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 60

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 33

47. Yalova merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 02:38:19

48. Eskişehir dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 145

49. Aydın dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 69

50. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 355

51. Selam herkese web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım

52. Tokat dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . Mrb siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 296

53. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım 25-04-2021 06:24:13

54. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım

55. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki güzel, teşekkürler , emin – 337

56. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 434

57. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 480

58. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 159

59. Bayburt dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , Emine – 414

60. Bursa merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, saolun 21-05-2021 22:30:37

61. Tunceli dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . Selam herkese paylaşımınız inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 256

62. Bilecik merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, sağolun 29-05-2021 18:12:15

63. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, şukuladım 03-06-2021 11:29:32

64. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 263

65. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 424

66. Diyarbakır dan kimler var. Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. . Slm web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 370

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link