Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf.

Breonna Taylor yatağında uyurken vurulmadı, koridorunda uyanıktı. Öldüğü sırada EMT DEĞİLDİR; YEARS önce istifa etmek zorunda kaldı, çünkü kendi adına kiraladığı bir arabada bir ceset bulundu; kurban, uyuşturucu ticareti yapan erkek arkadaşının bir “ortağı” idi. “Kapıyı çalmama” emri çıkarılmış olmasına rağmen, memurlar kapıyı çaldı. Komşuları, polisin dairesine girmeye çalışmadan ÖNCE kendilerini açıkladıklarına yeminli ifade verdi. Erkek arkadaşı, polis ilk turu ateşlemeden ÖNCE bir polisi vurdu. Halen önceki erkek arkadaşının uyuşturucu ticareti operasyonuna yardım ve yataklık ediyordu; o ve arabasının birçok kez “tuzak evine” uyuşturucu teslim ettiği gözlemlendi. O hala evinde uyuşturucu parasını saklıyordu. Adresi banka kayıtlarında şu anki adresi olarak kayıtlıydı. Eski erkek arkadaşı, o sırada erkek arkadaşını ölümünden dolayı suçladı, polis değil.

Eğitimsiz ve kasıtlı olarak cahil olanlar için: Polis memurlarının suçlanmaması gerektiğini belirleyen DA DEĞİL, tüm hakemler arasında en tarafsız olan BÜYÜK JÜRİ idi. Adresi ve aracı arama emrindeydi. Sol ve medya size yalan söylüyordu!

Vurulması ve ölmesi talihsiz bir durum, ancak polis HİÇBİR ŞEYİ yanlış yapmadı. İnsanlar büyük jürinin kararı üzerine BLM (Yakmak, Yağmak, Cinayet) yapmak istiyorsa, yasayı ONLARA uygulayın. Breonna uyuşturucu kaçakçılığına karıştı ve bundan kâr elde etti. Ölümünden dolayı onu, erkek arkadaşını veya eski erkek arkadaşını suçlayın, polisi DEĞİL.

r / komplo - Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf.

/ 1

/ 2

/ 3

/ 4

/ 5

/ 6

/ 7

/ 8

/ 9

/ 10

/ 11

/ 12

/ 13

14-39 sayıyı bulabilirsiniz. BURAYA

“Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf.” üzerine 9 yorum

1. Erzincan merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 27-09-2020 22:10:17

2. Tokat merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 09:06:27

3. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , emin – 473

4. Bu konu : ” Breonna Taylor hakkındaki gerçek (Tam Rapor) 39 sf. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, tebrikler , ziya – 140

5. Karaman merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-10-2020 15:37:44

Yorum yapın