Bu, gerçek bir kanıtı olmayan kişisel düşüncelerim.

Neredeyse yabancı bir güç sivil kargaşaya neden olmaya çalışıyormuş gibi hissediyor mu? Medyanın ilgisini çekenlerden çok daha fazla polisin silahsız Afrika kökenli Amerikalıları öldürmesi gerektiğini düşünüyorum. Görünüşe göre gerçek dikkat çeken tek kişiler, mahkemede bunun suçlanmamaya veya beraat etmemeye yol açacak zayıf bir cinayet olacağının oldukça açık olduğu yerler. Sonra kararlar çıktığında büyük bir tepki var çünkü tüm kapsamda duygular çok yüksekti. Bunun “sol sahip olunan msm” den kaynaklandığına ikna olmadım çünkü bir devirme girişiminde bulunulursa bu onların çıkarlarına uymaz.

… fjkfekdnk tarafından gönderildi
[comments]

Author

67 Comments

1. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım

3. selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, facebookta paylaştım

4. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım

5. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, sağolun , Gürbüz – 65

7. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 33

8. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Slm siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 269

9. Yozgat dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, saolun , Aylin – 350

10. Şırnak dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . Selam bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 38

11. Kilis merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, şukuladım 06-11-2020 07:22:37

12. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

13. Artvin dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . Mrb web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 171

14. Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 17-11-2020 03:18:10

15. Diyarbakır merkezden ben gaye. Mrb siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:43:54

16. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

17. Bolu merkezden ben Emine. Selamlar sayfan yeminle güzel, facebookta paylaştım 30-11-2020 01:06:10

18. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 106

19. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Selam sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 48

20. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 175

21. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:43:43

22. Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 22-12-2020 05:27:48

23. Kayseri dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , doruk – 324

24. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

25. Hatay merkezden ben gaye. Merhaba web siten harbiden hayran edici, şukuladım 24-12-2020 11:00:51

26. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 68

27. Yalova merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi süper ötesi güzel, sağolun 31-12-2020 06:44:06

28. Mrb paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

29. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha iyi, sağolun , hatice – 139

30. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun

31. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 22-01-2021 04:39:37

32. Mersin dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 137

33. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler

34. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 425

35. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

36. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 17-02-2021 13:49:34

37. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

38. Konya merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, tebrikler 20-02-2021 22:30:26

39. Kırşehir dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 395

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 244

41. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

42. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 291

43. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 434

44. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 04:52:05

45. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 343

46. Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

47. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

48. selam arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

49. Balıkesir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, tebrikler 29-04-2021 19:46:30

50. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

51. selamun aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

52. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, saolun , memo – 441

53. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi güzel, sağolun , – 121

54. Düzce merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, teşekkürler 08-05-2021 13:41:28

55. Merhaba herkese sayfa cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

56. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Selam web siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 29

57. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler , banu – 39

58. Merhabalar paylaşımınız yeminle iyi, linkedinde paylaştım

59. Bu konu : ” Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, sağolun , ziya – 140

60. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 18-06-2021 04:14:29

61. Trabzon merkezden ben ziya. Slm web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım 21-06-2021 07:23:55

62. Diyarbakır dan kimler var. Breonna Taylor karar komplosu sonrası isyanlar . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, sağolun , Hasan – 262

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link