BREXIT planlanmış bir sonuç muydu yoksa elitlerin insanların oy kullanmasına izin vererek kendilerini ayağa düşürdüğü basit bir durum muydu? Belki de bunca zamandır plan buydu?

Bu, tek bir dünya hükümeti veya Büyük Sıfırlama açısından gelecekteki planlarını nasıl etkileyecek?

Eminim bu muhtemelen son 4/5 yılda ele alınmıştır, ancak son tarih nihayet 1 Ocak’ta geliyor, sizin bu konuda ne düşündüğünüzü duymakla ilgileniyorum.

Author

28 Comments

1. Niğde merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 29-12-2020 14:40:43

2. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun

3. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. BREXIT planlandı mı? . Selamlar web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 16

4. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. BREXIT planlandı mı? . Merhabalar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 362

5. Bu konu : ” BREXIT planlandı mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım , memo – 361

6. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 07:50:59

7. Adıyaman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 09-01-2021 08:54:53

8. Yozgat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım 10-01-2021 12:05:24

9. Bu konu : ” BREXIT planlandı mı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 371

10. Bu konu : ” BREXIT planlandı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 305

11. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 17-01-2021 07:47:29

12. Merhabalar siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım

13. Sakarya dan kimler var. BREXIT planlandı mı? . Merhaba siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 210

14. Rize dan kimler var. BREXIT planlandı mı? . Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 10

15. Bartın merkezden ben Emine. Selam web siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 23-01-2021 03:58:04

16. Elazığ dan kimler var. BREXIT planlandı mı? . Slm web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 72

17. Sinop merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 04-02-2021 10:47:59

18. Denizli merkezden ben memo. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-02-2021 07:55:33

19. Bu konu : ” BREXIT planlandı mı? ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , banu – 113

20. Karabük dan kimler var. BREXIT planlandı mı? . Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 319

21. Kütahya dan kimler var. BREXIT planlandı mı? . merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, teraziye tıkladım , ali – 427

22. Bu konu : ” BREXIT planlandı mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla çok güzel, teşekkürler , ahmet – 38

23. Merhaba paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun

24. Hakkari dan kimler var. BREXIT planlandı mı? . Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 337

25. Bu konu : ” BREXIT planlandı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, şukuladım , ziya – 46

26. Bu konu : ” BREXIT planlandı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , hatice – 88

27. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link