Brezilya’dan gelen daha ölümcül bir gerginlikten bahseden çok sayıda kanal gördüm. Bir yıl önce bununla ilgili bir uyarı vardı. Orada yarasa nüfusu nedeniyle özellikle Brezilya’yı çağırdı … önümüzdeki birkaç ay içinde ne olacağını görmek ilginç olacak.Brezilya Covid Suşu

Author

20 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun

2. selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

3. selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

4. Kastamonu merkezden ben hatice. Merhaba siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-03-2021 12:19:21

5. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Brezilya ve Covid hakkındaki uyarıyı hatırlayan var mı? . Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 370

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Brezilya ve Covid hakkındaki uyarıyı hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 41

7. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım 04-03-2021 17:25:38

8. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-03-2021 22:20:44

9. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Brezilya ve Covid hakkındaki uyarıyı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 499

11. Bu konu : ” Brezilya ve Covid hakkındaki uyarıyı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 334

12. Bu konu : ” Brezilya ve Covid hakkındaki uyarıyı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun , gaye – 412

13. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 14-03-2021 00:47:17

14. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Çanakkale merkezden ben ali. Selamlar web siten ciddiyim güzel, şukuladım 16-03-2021 14:55:08

16. Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, sağolun

17. Bu konu : ” Brezilya ve Covid hakkındaki uyarıyı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Mrb siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 106

18. Gaziantep dan kimler var. Brezilya ve Covid hakkındaki uyarıyı hatırlayan var mı? . Mrb sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 188

19. selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Burdur dan kimler var. Brezilya ve Covid hakkındaki uyarıyı hatırlayan var mı? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , – 299

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link