evet hükümet bu son 12 ayda karanlık bir şey yaptı ama bugün bir dizi bungalovun önünden geçtim ve bir kadın yüz maskesi takarak bulaşıkları yıkarken ayakta duruyordu .. kendi evinde, işte bu, MSM’nin verdiği zararı özetliyor. Genel nüfusa propaganda kampanyası yapıldı, teste tabi tutulanların% 60 / 70’inden fazlasının sıkılmış orta yaşlı kadınların “sadece inceden inceye” test edildiğini ve sadece kendi rollerini yaptıklarını ve bir fark yarattıklarını söylemeye cesaret ediyorum. MSM’nin bir yarış savaşı için mutlak çaresizliğine başlamayın.

gönderen … K-RUPT_ALCHEMIST
[comments]

28 Comments

1. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 9

2. Selam web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 278

4. Aydın dan kimler var. Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı . Selamlar siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , memo – 52

5. Selamın aleyküm sayfan inanki güzel, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim iyi, sağolun , ziya – 87

7. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 26

8. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, saolun , ali – 160

9. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 151

10. Şırnak merkezden ben gaye. Selam web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2021 21:10:35

11. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 21

12. Bingöl dan kimler var. Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 432

13. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Sivas merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, facebookta paylaştım 18-05-2021 20:55:00

15. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun

16. Sakarya dan kimler var. Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 99

17. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 21:46:52

18. Balıkesir dan kimler var. Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı . Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun , emin – 428

19. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 19-06-2021 22:12:09

20. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Merhaba siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 433

21. Bitlis dan kimler var. Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 207

22. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 235

23. Selam web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Şırnak dan kimler var. Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı . Merhaba web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 209

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link