evet hükümet bu son 12 ayda karanlık bir şey yaptı ama bugün bir dizi bungalovun önünden geçtim ve bir kadın yüz maskesi takarak bulaşıkları yıkarken ayakta duruyordu .. kendi evinde, işte bu, MSM’nin verdiği zararı özetliyor. Genel nüfusa propaganda kampanyası yapıldı, teste tabi tutulanların% 60 / 70’inden fazlasının sıkılmış orta yaşlı kadınların “sadece inceden inceye” test edildiğini ve sadece kendi rollerini yaptıklarını ve bir fark yarattıklarını söylemeye cesaret ediyorum. MSM’nin bir yarış savaşı için mutlak çaresizliğine başlamayın.

gönderen … K-RUPT_ALCHEMIST
[comments]

11 Comments

1. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 9

2. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 278

3. Aydın dan kimler var. Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı . Selamlar siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , memo – 52

4. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim iyi, sağolun , ziya – 87

5. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 26

6. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, saolun , ali – 160

7. Bu konu : ” Britains MSM tüm ülkeyi kesinlikle sakat bıraktı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 151

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link