Ben İngilizim, ama ülkemin tarihinde bazı tehlikeli şeyler yaptığını biliyorum. Bunun hakkında bir r / komplo yazısının altında bir yorum yaptım ve giriş yaptığımda yorumu hala görebiliyorum. Ancak, giriş yapmadığım zaman yorum “kayboluyor”. Yani bu bir tür gölge yasağı gibi. . Britanya İmparatorluğu tarihini eleştirdiğin için!

Kelimenin tam anlamıyla, WTAF?

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 384

2. Bu konu : ” Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 308

3. Hatay dan kimler var. Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? . Mrb bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , mehmet – 93

4. Malatya dan kimler var. Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 423

5. Bu konu : ” Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 270

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 112

7. Bu konu : ” Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 204

8. Mersin dan kimler var. Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? . Slm siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 230

9. Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Britsh İmparatorluğu – WTF’nin tarihsel uygulamalarını eleştirdiği için gölge yasaklı yorum mu? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 139

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link