Yukarıda belirtildiği gibi, bunu yayınlamakla yanlış alt bölümde olduğumun farkındayım.

Yeğenim şu anda, yetkililerle iletişime geçtiğimiz çevrimiçi oyun Roblox aracılığıyla bir mahalle sübyancısının tuzağına düşüyor.

Yeğenlerimin sohbet günlüğüne kaydedilen konuşmaların açık olmaması nedeniyle, herhangi bir yasal işlem gerçekleştiremedik.

Ancak, görünüşe göre sohbet günlüğünden silinen özel sohbetler var ve söz konusu pedo bu özel sohbetlerin birkaçını başlattı ve burası onun yeğenimi onunla şahsen buluşmaya ikna ettiğine inanıyoruz, bunun farkındayız. en az bir kez oldu.

Neden buraya/her yere yazdığıma gelince; söz konusu pedo’nun, yeğenimle iletişim kuran en az iki kişinin çevrimiçi olarak poz verdiğine inanıyoruz (her ikisi de 10-11 yaşında olduğunu iddia ediyor) ve buradaki herhangi birinin bu ayrı hesapları kanıtlamanın bir yolunu bilip bilmediğini merak ettim aslında yeğenimi tımar eden adam mı?

O zamandan beri kız kardeşime, yeğenimin özel sohbetleri görebilmemiz için Roblox oynarken bir ekran kayıt uygulaması çalıştırmasını önerdim, ancak şu ana kadar son 24 saat içinde bulabildiğim tek şey bu, IP adreslerini üç hesap arasında bir şekilde bağlamanın yanı sıra (3’üncüsü pedo’nun gerçek hesabıdır) yeğenim etkileşime giriyor.

Buradaki herhangi biri herhangi bir içgörüye sahipse veya en azından bize bu konuda yardımcı olabilecek daha uygun bir denizaltıya yönlendirebilirse, bunu çok takdir ediyorum.

Bunu okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Author

35 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inan ki hayran bıraktı, saolun 06-07-2021 00:23:54

2. Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki güzel, sağolun , Emine – 246

3. Düzce dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Mrb siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 128

4. Şanlıurfa dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Slm paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 24

5. Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 478

6. Gaziantep dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Slm sayfan valla iyi, teşekkürler , ali – 207

7. Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 257

8. Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden güzel, face de paylaştım , ahmet – 255

9. Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selam herkese web siten süper ötesi mükemmel, şukuladım

11. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 94

12. Ordu dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım , memo – 140

13. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 15-07-2021 08:31:55

14. Bursa merkezden ben banu. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-07-2021 04:40:41

15. Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım , hatice – 183

16. Diyarbakır merkezden ben ali. Mrb sayfan valla mükemmel, face de paylaştım 22-07-2021 19:30:42

17. Adana dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Selam web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 411

18. Antalya dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 231

19. Balıkesir merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 28-07-2021 21:57:19

20. Kütahya dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 448

21. Kırıkkale dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 285

22. Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 180

23. Zonguldak merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, saolun 03-08-2021 02:43:05

24. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 16:49:07

25. Kayseri dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 80

26. Adıyaman merkezden ben . Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 24-08-2021 17:05:55

27. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Çorum merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:17:08

29. Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Slm sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 105

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 489

31. Bu konu : ” Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 378

32. Batman dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Selam herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 150

33. Gaziantep dan kimler var. Bu %100 bunu göndermek için doğru üye değil, ama kız kardeşime ödünç verebilecek biri olup olmadığını merak ettim. . Slm siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 232

Write A Comment