Mutlaka seyretmelisin: https://youtu.be/KGJ5Q9eaHqQ

Bu belgeseli bana tavsiye eden kişiye teşekkürler.

“Gevşek Değişim” ve “11 Eylül: Yeni Pearl Harbor” gibi diğer iyi belgeseller resmi hikayeyi yıkıyor – sahte komplo teorisi, efsane, fantezi, peri masalı.

Ancak bu belgesel, 11 Eylül’ü gerçekten kimin yaptığını açıkça ortaya koyuyor.

Daha iyi Belgeseller biliyorsanız, lütfen yorumlarda önerin.

Author

19 Comments

1. Bingöl dan kimler var. Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli . selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 183

2. Mrb paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

4. Bolu dan kimler var. Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli . Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 401

5. Manisa merkezden ben ziya. Selam paylaşımın inanki hayran edici, sağolun 15-01-2021 19:19:55

6. Niğde dan kimler var. Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli . Merhaba siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 487

7. Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Sinop dan kimler var. Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 52

9. Bursa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-01-2021 05:24:03

10. Bu konu : ” Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , – 309

11. Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 133

13. Bu konu : ” Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 41

14. Bu konu : ” Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 372

15. Elazığ dan kimler var. Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli . selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, teşekkürler , ziya – 345

16. Osmaniye dan kimler var. Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 396

17. Trabzon merkezden ben ahmet. Selam web siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-03-2021 13:51:47

18. İstanbul dan kimler var. Bu, 11 Eylül tarihinin açık ara en iyi belgeseli . Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 293

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link