Sevgili Komplo Sub,

Hepiniz, aşıları zorunlu kılmak (en iyi durumda insanları kısırlaştıracak ve en kötü ihtimalle DNA’larını bozacak) ve onlara sahip olmayanların özgür topluma katılmasını engellemeye yönelik gelişmiş planların farkındasınız. Hepimiz DARPA tarafından finanse edilenin farkındayız Profusa’nın hidrojel biyosensörlere sahip olmak için henüz FDA onaylı planlar ve MIT’nin yüz yüze biyolüminesan aşı geçmişi (Koch Enstitüsü ve BMGF tarafından finanse edilmektedir).

İnsanlar hangi noktada geri adım atıyor, eleştirel düşünüyor ve merak ediyor, “Bu komplo gerçeğinin 1.900+ yıl önceden tahmin edilme ihtimali nedir?” İnsanlar hangi noktada, “Tanrım, belki de İncil’i bağımsız olarak okumalı ve birisinin iki bin yıl sonraki olayları önceden görmesine neyin yol açabileceğini bulmalıyım” diyorlar.

Sözünü ettiğim ayetler Vahiy 13: 16-17’de bulunmaktadır.

16 Aynı zamanda, büyük-küçük, zengin-fakir, özgür ve köle tüm insanları sağ ellerinde veya alınlarında bir işaret almaya zorladı. 17 Böylece canavarın adı veya adının numarası olan işarete sahip olmadıkça alıp satamazlar.

İhtimaller nelerdir?

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 143

2. Siirt merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 01-01-2021 15:45:13

3. Kırşehir dan kimler var. Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? . Selam web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 80

4. Muş merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, tebrikler 11-01-2021 18:33:25

5. Bu konu : ” Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, teşekkürler , mehmet – 148

6. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun

7. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 14-01-2021 04:23:14

8. Bartın dan kimler var. Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? . Slm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 255

9. Rize dan kimler var. Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? . Mrb web siten cidden dikkat çekici, sağolun , mehmet – 128

10. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 22:44:28

11. Bu konu : ” Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 474

12. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, sağolun 05-02-2021 03:59:49

13. Selamlar web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 345

15. Şırnak dan kimler var. Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? . Mrb web siteniz gerçekten iyi, sağolun , memo – 80

16. Kayseri merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız valla çok güzel, teşekkürler 22-02-2021 01:03:57

17. Mardin merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız valla iyi, şukuladım 26-02-2021 15:21:27

18. Konya dan kimler var. Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? . Selam herkese siten vallaha billaha güzel, sağolun , memo – 106

19. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 07-03-2021 05:30:50

20. Elazığ merkezden ben ali. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-03-2021 20:52:44

21. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, tebrikler

22. Bu konu : ” Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler , – 56

23. Bu konu : ” Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , banu – 432

24. Bu konu : ” Bu Abone Üyelerine ve Gizlenenlere Samimi Soru: Oranlar Nelerdir? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 260

25. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, teşekkürler 18-04-2021 22:04:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link