Bu abonelik yasaklandığında ne olur?

Gönderim bildirimi: Evet, çok sayıda trol ve yanlış bilgi var. Evet, aşırı tepki veren ve HER ŞEYİN bir komplo olduğunu düşünen insanlar var. Ama en azından düşüncelerinizi ve bağlantılarınızı paylaşabileceğiniz bir yer var. Tüm sansür sürerken, bunun kapatılması sadece an meselesi. O zaman benzer düşünen, hakikati arayan insanlar nerede toplanabilir? Twitter’da takip edebileceğimiz bir kişi falan yok. Düşüncesi olan var mı? Sitelere bağlantılar?

“Bu abonelik yasaklandığında ne olur?” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, sağolun , memo – 31

2. Aksaray dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 230

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, sağolun , hatice – 240

4. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 463

5. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 366

6. Muş dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 190

7. Tokat dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 23

8. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 107

9. Bursa dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler , memo – 135

10. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 10-01-2021 08:16:47

11. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 11-01-2021 19:22:16

12. Şırnak merkezden ben memo. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-01-2021 19:04:28

13. Kırşehir dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, şukuladım , Emine – 126

14. Karaman dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun , emin – 36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link