Gönderim bildirimi: Evet, çok sayıda trol ve yanlış bilgi var. Evet, aşırı tepki veren ve HER ŞEYİN bir komplo olduğunu düşünen insanlar var. Ama en azından düşüncelerinizi ve bağlantılarınızı paylaşabileceğiniz bir yer var. Tüm sansür sürerken, bunun kapatılması sadece an meselesi. O zaman benzer düşünen, hakikati arayan insanlar nerede toplanabilir? Twitter’da takip edebileceğimiz bir kişi falan yok. Düşüncesi olan var mı? Sitelere bağlantılar?

Author

34 Comments

1. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, sağolun , memo – 31

2. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 230

3. Batman merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:04:17

4. Manisa merkezden ben Hasan. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 08-12-2020 17:38:55

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, sağolun , hatice – 240

6. Samsun merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım 14-12-2020 14:12:02

7. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 463

8. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 366

9. Muş dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 190

10. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Tokat dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 23

12. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 107

13. Bursa dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler , memo – 135

14. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 10-01-2021 08:16:47

15. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 11-01-2021 19:22:16

16. Şırnak merkezden ben memo. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-01-2021 19:04:28

17. Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

18. Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

19. Kırşehir dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, şukuladım , Emine – 126

20. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Karaman dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun , emin – 36

22. Selam sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Merhaba siten yeminle iyi, şukuladım , banu – 290

24. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , ali – 32

25. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, teşekkürler

26. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 14-03-2021 04:40:49

27. Selamın aleyküm paylaşım cidden mükemmel, saolun

28. Kırşehir merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 04-04-2021 03:58:40

29. Bolu merkezden ben doruk. Selam herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-04-2021 18:31:30

30. Siirt dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 66

31. Rize dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Merhabalar sayfanız inanki mükemmel, sağolun , ahmet – 300

32. Sivas dan kimler var. Bu abonelik yasaklandığında ne olur? . Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , Hasan – 317

33. Bu konu : ” Bu abonelik yasaklandığında ne olur? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 159

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link