İhtiyacınız olan tek şey, tek tek kişilere veya siyasi partilere bağlılık yerine gerçekten “hukukun üstünlüğüne” değer veren bir nüfus.

Onsuz, her şey en çok kaynağa sahip insanlar tarafından ele geçirilir.

İyi savunulduğunda toplumlar yüzlerce yıl sürebilir.

Sadece aynı fikirde olduğunuz insanları, dayanamayacağınız standartlarda tutun. Amerika bu basit ilkenin önemini unuttu ve sonuçlar her yerde.

Hatta bunun gibi gönderilerin bazı alt başlıklarda alabileceği kara çekilmiş yanıtlarda bile görünecekler.

Ancak daha güçlü ve daha adil bir toplum için çalışmaya karar vermek tamamen mümkündür ve milyonlarca insan bunu daha önce yaptı.

Gönderen … Malthust
[comments]

Author

100 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. Selamlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

3. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Çorum merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler 20-08-2020 06:04:43

5. Malatya merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-08-2020 05:12:51

6. Rize merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 22-08-2020 16:51:33

7. Merhaba bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Nevşehir merkezden ben ali. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 06:22:08

10. Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-08-2020 14:43:27

11. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Manisa merkezden ben ziya. Merhabalar siten cidden güzel, şukuladım 09-09-2020 17:17:23

13. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

14. Düzce merkezden ben Emine. Selam siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 27-09-2020 10:36:07

15. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

16. Kırklareli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:10:02

17. Balıkesir merkezden ben banu. Selam siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 02-10-2020 11:21:55

18. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, tebrikler , doruk – 176

19. Bursa merkezden ben banu. Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, saolun 01-11-2020 13:04:22

20. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 387

21. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım 06-11-2020 07:43:47

22. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Slm sayfan valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 256

23. Van dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, saolun , hatice – 240

24. Gürbüz Reply

Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

25. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 13

26. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 306

27. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Bursa merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-11-2020 22:01:33

29. Ardahan dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 385

30. Bartın merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, saolun 06-12-2020 14:13:38

31. Zonguldak merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, tebrikler 08-12-2020 08:33:43

32. Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Zonguldak dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . merhaba arkadaşlar sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım , emin – 51

34. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 499

35. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

36. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Merhabalar siten inanki mükemmel, face de paylaştım , gaye – 444

37. selamun aleyküm siten inanki hayran edici, tebrikler

38. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

39. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler

40. Merhaba sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

41. Çankırı dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 11

42. Bitlis dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selam herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 77

43. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

44. Denizli dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , emin – 384

45. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , doruk – 183

46. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım

47. Erzurum merkezden ben emin. Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-01-2021 16:18:03

48. Bitlis dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 441

49. Kilis dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Slm sayfanız harbiden çok güzel, face de paylaştım , ziya – 104

50. Selam paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

51. Yalova merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-02-2021 18:57:02

52. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 112

53. Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

54. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, facebookta paylaştım

55. Kilis merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 26-02-2021 21:35:28

56. Kırıkkale merkezden ben hatice. Slm sayfanız gerçekten iyi, sağolun 27-02-2021 19:24:54

57. Bolu merkezden ben ali. Slm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-03-2021 10:19:02

58. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 59

59. Sivas dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, saolun , mehmet – 383

60. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, sağolun , emin – 124

61. Ardahan dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, sağolun , – 195

62. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 322

63. Ağrı merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 21-03-2021 23:30:03

64. İstanbul dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 314

65. Edirne dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 144

66. Erzincan dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Mrb web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 455

67. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Mrb web siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 90

68. Rize dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler , ahmet – 224

69. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 12

70. Gürbüz Reply

Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun

71. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 340

72. Karaman dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . selamun aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , emin – 382

73. Amasya merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-05-2021 10:04:07

74. Gümüşhane dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 299

75. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Selam paylaşım cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 374

76. Manisa dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 41

77. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

78. Aydın merkezden ben emin. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-05-2021 21:37:32

79. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 163

80. Hatay dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Mrb sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 307

81. Bursa dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 459

82. Yalova dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 293

83. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım

84. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 119

85. Şırnak dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 159

86. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 83

87. Kırklareli dan kimler var. Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … . selam arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 491

88. Selamlar siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

89. Uşak merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-07-2021 02:21:37

90. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler , Hasan – 226

91. Bursa merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız valla hoşuma gitti, sağolun 22-07-2021 19:31:50

92. Şırnak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım 22-07-2021 23:24:26

93. Bu konu : ” Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 135

94. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link