Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır …

İhtiyacınız olan tek şey, tek tek kişilere veya siyasi partilere bağlılık yerine gerçekten “hukukun üstünlüğüne” değer veren bir nüfus.

Onsuz, her şey en çok kaynağa sahip insanlar tarafından ele geçirilir.

İyi savunulduğunda toplumlar yüzlerce yıl sürebilir.

Sadece aynı fikirde olduğunuz insanları, dayanamayacağınız standartlarda tutun. Amerika bu basit ilkenin önemini unuttu ve sonuçlar her yerde.

Hatta bunun gibi gönderilerin bazı alt başlıklarda alabileceği kara çekilmiş yanıtlarda bile görünecekler.

Ancak daha güçlü ve daha adil bir toplum için çalışmaya karar vermek tamamen mümkündür ve milyonlarca insan bunu daha önce yaptı.

Gönderen … Malthust
[comments]

“Bu abonelikte yayınlanan korkunç şeylerin% 75’ini çözmek kolaydır …” üzerine 20 yorum

1. Rize merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 22-08-2020 16:51:33

2. Nevşehir merkezden ben ali. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 06:22:08

3. Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-08-2020 14:43:27

4. Kırklareli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:10:02

Yorum yapın