Bu adam bir kasırgadan daha güçlü.

Bu bir BM videosu. Lütfen 5: 35’ten sonra dinleyin (videonun tamamı bilgilendirici olsa da, ancak 5: 35’ten itibaren akıllara durgunluk veriyor (hatta belki zihninizi değiştiriyor)). Bu video 2017’den:

https://m.youtube.com/watch?v=IiH33rKFUmM

Aşağıdaki bağlantıdan daha fazlası (bu adamın sahip olduğu, sahip olduğu ve geleceğimizde sahip olacağı gücü tam olarak anlamak için yukarıdan aşağıya okumanızı öneririz):

Bu arada Nikola Tesla, The LAMBS üyesiydi:

https://the-lambs.org/club_member/climan-sanford-r/

Çoğunlukla herkesin aradığı şeyi eklemek için mi düzenlendi? Evde herhangi bir teknoloji kullanmazlarsa, er ya da geç herkesin neye bakması gerekir? Işıklı bir cihaz.

“Bu adam bir kasırgadan daha güçlü.” üzerine 55 yorum

1. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-08-2020 03:14:12

2. Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-08-2020 03:50:07

3. Ardahan merkezden ben Emine. Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 23:27:58

4. Hatay merkezden ben Emine. Mrb web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 03-09-2020 17:20:02

5. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-09-2020 09:04:50

6. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:04

7. Kastamonu dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 83

8. Bursa merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-10-2020 15:56:40

9. Bolu dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 304

10. Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-11-2020 11:47:15

11. Balıkesir merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-11-2020 17:04:18

12. Nevşehir merkezden ben ziya. Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:41:20

13. Bu konu : ” Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ahmet – 482

14. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler 06-12-2020 14:13:45

15. Bartın dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Selamlar siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 227

16. Karaman dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Slm paylaşımın harbiden iyi, tebrikler , Gürbüz – 393

17. Mersin dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 488

18. Bilecik dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 180

19. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 04-01-2021 03:46:49

20. Bu konu : ” Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 244

21. Kayseri merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 21:52:08

22. Mersin dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 285

23. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 12-01-2021 19:05:28

24. Bu konu : ” Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 141

25. Batman dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 254

26. Bu konu : ” Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 328

27. Ankara dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Mrb sayfan vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , emin – 49

28. Bu konu : ” Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , Hasan – 92

29. Aksaray dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Slm siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 329

30. Erzurum dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun , banu – 8

31. Muğla dan kimler var. Bu adam bir kasırgadan daha güçlü. . Slm paylaşımın harbiden iyi, saolun , Aylin – 458

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link