Geçen yılın en çok okunan gönderilerine ve Covid aldatmacasının tüm istatistiksel kanıtlarına bakın: Grafikler, istatistikler, doktorların ve hemşirelerin konuştuklarının video kanıtı bulunamıyor.

Hepsi tweetler ve saçmalık. En büyük aldatmacanın gerçek kanıtı kitapların yakılmasıdır

Author

24 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, saolun , mehmet – 291

2. Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım

3. Afyon dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . Slm paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 345

4. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 14-02-2021 09:08:03

5. Mersin dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 341

6. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, sağolun 14-02-2021 11:50:12

7. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten ciddiyim güzel, saolun 20-02-2021 04:42:54

8. Bu konu : ” Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 281

9. Bu konu : ” Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 489

10. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 194

11. Ağrı dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 87

12. Yalova merkezden ben doruk. Selamlar siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 05:10:17

13. Sivas dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 109

14. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, face de paylaştım 08-03-2021 21:02:20

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 32

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 120

17. Bu konu : ” Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 490

18. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

19. Tokat dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 466

20. İstanbul merkezden ben ali. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, tebrikler 13-04-2021 19:07:50

21. Iğdır merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-04-2021 06:10:14

22. Bu konu : ” Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 472

23. Osmaniye merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-05-2021 19:54:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link