Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor.

Geçen yılın en çok okunan gönderilerine ve Covid aldatmacasının tüm istatistiksel kanıtlarına bakın: Grafikler, istatistikler, doktorların ve hemşirelerin konuştuklarının video kanıtı bulunamıyor.

Hepsi tweetler ve saçmalık. En büyük aldatmacanın gerçek kanıtı kitapların yakılmasıdır

“Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor.” üzerine 10 yorum

1. Adıyaman dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, saolun , mehmet – 291

2. Afyon dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . Slm paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 345

3. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 14-02-2021 09:08:03

4. Mersin dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 341

5. Bu konu : ” Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 281

6. Bu konu : ” Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 489

7. Bilecik dan kimler var. Bu alt belgede kanıt siliniyor / ele alınıyor. . selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 194

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link