Burada uzun zamandır pusuda beklemekteyim ve bu denizaltıyı uzun zamandır sevdim. Bu altyazı, düşük kaliteli politik memlerin ve düşük çaba gerektiren Twitter ekran görüntüsü gönderilerinin eritme potası haline geldi. Sadece eğlence için olsa bile acil konularda gerekli özeni gösteren insanlarla ve hatta ara sıra ortaya çıkan tuhaf teorilerle doluyken özlüyorum. Bu yerin bölünmüş, buruk ve “benim adamım kazandığını yala” ya da “senin adamın berbat çünkü o benim değil” tavırlarıyla dolu bir mekândan hoşlanmıyorum. Hepimiz politik yelpazenin her tarafının pislik olduğunu biliyoruz ve sizi ya da kendilerinden başkasını umursamıyoruz. Aptal oluşturulmuş siyasi ekipler konusunda ne kadar uzun süre bölünürsek, bizden o kadar uzun süre sızarlar. Bu denizaltından ayrılmak istemiyorum, daha iyi olmasını istiyorum. Lütfen daha iyi ol.

Gönderen … BeefLanz
[comments]

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Bu alt birimin durumu ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , banu – 104

2. Bu konu : ” Bu alt birimin durumu ” çok güzel. Slm sayfan yeminle hayran edici, tebrikler , banu – 8

3. Bu konu : ” Bu alt birimin durumu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , Aylin – 115

4. Şanlıurfa dan kimler var. Bu alt birimin durumu . selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 231

5. Tunceli dan kimler var. Bu alt birimin durumu . Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 364

6. Bu konu : ” Bu alt birimin durumu ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 310

7. Kayseri merkezden ben ali. Slm web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 06-04-2021 18:54:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link