Bu sub’a ne oldu? Buraya sulu ve iyi düşünülmüş komplolar almak için gelirdim. Şimdi, tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şey değil. Lanet tweetlerden başka bir şey değil. Dokunaklı

Gerizekalıların “le tRuTh!!!1!1”e daha yakın bir yere geldiklerini hissetmelerine izin vermekten başka bir amaca hizmet etmezler.

Birisi beni GERÇEKTEN komplo teorileri olan ve hemşire Jennie’nin saçma sapan tweet’leri olmayan bir denizaltıya yönlendirebilir mi?

26 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım

2. Selamlar siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Kocaeli dan kimler var. Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? . Merhabalar sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 361

4. Kastamonu dan kimler var. Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? . Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 64

5. Niğde merkezden ben memo. Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım 18-08-2021 22:41:37

6. Bu konu : ” Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 441

7. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 18-08-2021 23:00:06

8. Nevşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 18-08-2021 23:14:01

9. Bu konu : ” Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 425

10. Sivas dan kimler var. Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? . selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 369

11. Bu konu : ” Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, tebrikler , Emine – 412

12. Bu konu : ” Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? ” çok güzel. Selam siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 496

13. Bu konu : ” Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 279

14. Edirne merkezden ben emin. Mrb sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 26-08-2021 20:17:13

15. İzmir dan kimler var. Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? . Merhaba web sitesi inan ki iyi, saolun , mehmet – 410

16. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Trabzon merkezden ben hatice. Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-09-2021 06:14:20

18. Bu konu : ” Bu alt bölüm neden Tweetlerin ekran görüntülerinden başka bir şeyle dolu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , banu – 429

19. Bolu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, şukuladım 17-09-2021 13:41:52

Write A Comment