Kategoriler
Genel

Bu alt bölümde neden BLM’yi yetkisiz hale getirme çabası var?

Her gün ima etmeye çalışan daha fazla gönderi görüyorum … Ne olduğunu bile bilmiyorum çünkü gerçekleri bağlam dışında sunuyorlar, ancak bunun ötesinde hiçbir teori veya fikir yok. Görmek gerçekten sinir bozucu ve dezavantajlı çok fazla bazı sistemik komploları açığa çıkarmaya ve bir şeyleri düzeltmeye çalışan bir hareketi tasvir etmeyi amaçlayan şeyler.

Bunlardan bazıları anlamsız ve toparlanmıyor. BLM, bağış toplama hizmeti kullanan sadece olur Dem / ilerici adaylar için toplanan / bağış toplayan ve aynı zamanda DNC’ye bağış sağlayan bir hizmet olmak için site aslında siyasi hareketler için bir avantajdır. Ve evet, DNC, sadece siyasi duruş olsa bile, BLM veya ANTIFA gibi ilerici hareketlerle uyumlu görünen politikaları ilerletecektir. Aynı gofundme web sitesini kullanmaları, yatakta birlikte oldukları anlamına gelmez.

Ayrıca, bunun amacı ne olurdu? Vahşeti ve sistemik komploları ortaya çıkaran protestoları ve ayaklanmaları kışkırtmak için … Statua kotasını korumak için mi?

Bir şeyler düşünün. Eleştirel düşünmeyi uygular. Yüzeyin ötesine ya da aşikar görün. Korelasyon nedensellik anlamına gelmez ve gerçeklerin uyumu her zaman iki grubun birlikte yatakta olduğu anlamına gelmez.

Hepimizin altında yatan gerçekleri ve gizli bağlantıları aramak için burada olduğumuzu biliyorum. Ancak son zamanlarda BLM’yi ve ilerici hareketleri göz ardı eden ve neşelendiren görevler komplocuların eline geçiyor. Onlar istemek bölünmemiz gerekiyor. Onlar istemek bize karşı onlara karşı bir ikilik vermemiz ve TPTB yerine kendi aramızda savaşmamız gerekiyor.

Kazanmalarına izin verme.

Gönderen … MaximusGrandimus
[comments]

“Bu alt bölümde neden BLM’yi yetkisiz hale getirme çabası var?” için 34 yanıt

Samsun merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-06-2020 19:39:37

Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-06-2020 23:26:35

Bilecik merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 10-07-2020 19:28:32

Kırklareli merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inan ki hoşuma gitti, saolun 13-07-2020 19:05:06

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 15-07-2020 18:21:46

Edirne merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 18-07-2020 12:49:19

Hakkari merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 21-07-2020 15:26:22

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım 23-07-2020 04:33:06

Aksaray merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler 04-09-2020 14:09:05

Çorum merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler 11-09-2020 18:02:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir