Kategoriler
Genel

Bu alt bölümdeki dini, manevi, uzaylı, eski uygarlık direğinin akışı sizi ilgilendirmelidir.

Beni yanlış anlamayın, ezoterik tarihe girmeyi seviyorum ve uzaylılar, nephilim, annunaki’yi içeren teorilerin derin ucuna dalmayı seviyorum ama dürüst olalım

Son iki günde bu tür yazıların ani dalgalanması koordine hissediyor, genellikle 80/20’lik bir bölünme, çoğunlukla dağınık birkaç ezoterik yazı ile siyasi mesajlar görüyorsunuz, ancak son zamanlarda akını çok yapay.

Eğer çok dikkat etmediyseniz çok sayıda “mem” 2020 daha çılgın alamadım çünkü gelen yabancılar hakkında şaka yapıyorlar. SNL, uzaylı istilası ile ilgili kozla bir eskiz yaptı. Pentagon resmi ufo videoları yayınladı.

Endişelenmelisin … ya da belki rastgele bir gariplik akını var (Occam’ın ustura)

“Bu alt bölümdeki dini, manevi, uzaylı, eski uygarlık direğinin akışı sizi ilgilendirmelidir.” için 7 yanıt

Aksaray merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, teşekkürler 15-06-2020 14:24:43

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:16:44

Rize merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 06-07-2020 02:45:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir