Bu alt bölümdeki neredeyse her gönderi veya yorumun yanlış yazımlar, yanlış dilbilgisi ile dolu olması ve sanki dokuz yaşında bir çocuk tarafından yazılmış gibi çıkması sinir bozucu. Bir cümleyi bile düzgün bir şekilde yazamadığınızda, sizi veya ne yazdığınızı ciddiye almak zordur. Lütfen fikirlerinizi bize iletmek adına, zeki görünmek için en azından asgari çabayı sarf edin. Teşekkür ederim…

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Hasan – 350

2. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun , ahmet – 8

3. Bitlis dan kimler var. Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, tebrikler , gaye – 145

4. selamun aleyküm siten inan ki çok güzel, şukuladım

5. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 442

6. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 28

7. Selamlar web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 42

9. Sivas merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım 15-04-2021 04:46:24

10. Trabzon merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sağolun 15-04-2021 05:21:37

11. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 97

13. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 378

14. Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , – 92

16. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, teşekkürler , emin – 299

17. Bolu dan kimler var. Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. . Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 293

18. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

19. Merhabalar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

20. Bilecik merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-05-2021 17:44:58

21. Kahramanmaraş merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-05-2021 14:45:28

22. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-05-2021 23:52:06

23. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha çok iyi, saolun , ali – 370

24. Muş merkezden ben ali. Mrb siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 10-06-2021 00:55:18

25. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 375

26. Adana merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 25-06-2021 14:57:32

27. Manisa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 27-06-2021 02:28:08

28. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Slm sayfanız inanki dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 429

29. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 351

30. Yalova dan kimler var. Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. . Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 269

31. Bu konu : ” Bu alt bölümdeki uygun gramer ve cümle oluşumuna karşı komplo. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 336

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link