O türden bir şey yapmıyor, onların rızası olmadan hiçbir şey yapılmıyor, bunların hepsi dikkat dağıtıcı.

Bu yüzden kızıl amcık ve bakıcısı, en yakın arkadaşları olan ve Prens Andrew ile Jimmy Saville’i örtbas eden ailesi hakkında gerçeği söylemek için Oprah’a (Tanrı’nın John’u ve Harvey Weinstein’ın en iyi arkadaşları ve destekçisi) gider. Hepsi bir arada ve saf normların dikkatini dağıtmak için sadece Kolezyum oyunları. İnsanlar bu saçmalığa bile inanıyorlarsa, neden bu denizaltında olduklarını bilmiyorum

Herkesi tanıtmak için başka bir saçmalık, ırkçı bollox anlatımı ve herkes onu yiyor, palyaçolar

Author

17 Comments

1. Edirne dan kimler var. Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor . Selam paylaşımınız gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 364

2. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 09-03-2021 02:04:52

3. Bu konu : ” Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor ” çok güzel. Slm sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 243

4. Iğdır dan kimler var. Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor . Merhaba web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 124

5. Bu konu : ” Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 297

6. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

7. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, face de paylaştım 10-03-2021 12:06:02

8. Bu konu : ” Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 80

9. Bu konu : ” Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , banu – 307

10. Bu konu : ” Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor ” çok güzel. Selam web siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler , – 45

11. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-03-2021 00:37:40

12. Hakkari dan kimler var. Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor . Merhaba web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 245

13. selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Tunceli merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler 28-03-2021 01:25:56

15. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 30-03-2021 16:26:10

16. Bu konu : ” Bu alt grupta, Oprah röportajını Kraliyetleri ifşa eden insanlar olarak savunan insanlar. Bu ne tür bir bok, bunu bir dedikodu sütunu altyazısı yapıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki çok iyi, tebrikler , Hasan – 459

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link