Bu alt gruptaki fikir birliği, şirketlerin ve kuruluşun sol kanat zorbalığına yol açtığı gibi görünüyor. Aslında olanların, siyasi solu tamamen küçümsemek için lib left lunacy kullandıklarına inanıyorum.

Bunu düşün. Trump altında – ya da Trump sayesinde, nasıl baktığınıza bağlı olarak – soldaki yeni, ekonomik ve ekolojik olarak farkında bir hareket ~ 2015’ten bu yana ve özellikle açılışından bu yana ivme kazanıyor. Bu gezegende neredeyse yirmi yılda, genel olarak insanların siyasi süreç, Washington’daki yolsuzluk, yürütmenin haksız yere topladığı güç ve ne kadar az sayıda zengin ve güçlü insanın Trump ofisi ele geçirip lanetlemeye başladığından beri kendi yararına kötüye kullan gün dakika 1.

Bunun sonucunda bir sol kanat politikacı dalgası Tepeye süpürüldü. Hesap Verebilirlik, Ekolojik sorumluluk, finansal tutarsızlık, sınıf adaletsizliği, aniden ana akım konular haline geldi. Maskeler yırtık – adalığın her iki tarafında. Değişim ve iyileştirme hakkında büyük bir oyundan bahseden demokratlar, aniden partilerini, konuşma noktalarına ulaşmak için planlar yapan insanlar tarafından üstlenebilecekleri bir pozisyonda buldular.

Republar, en azından pozisyonlarında tutarlı olsalar da, bu pozisyonların artık savunulamayacakları bir köşeye daha da ilerlediler.

Şirketler, çalışanlarına insancıl ve çevreye karşı sorumlu davranma olasılığı ile karşı karşıya kaldı.

Alt satırda tehlike vardı.

Ee ne yapıyorsun? Bütün hareketi dernek olarak göz ardı eden çılgınca bir deli ama vokal azınlığın seslerini yükseltirsiniz. Kimlik politikalarını nüfusun boğazından aşağıya doğru zorlarsınız ve etkili bir şekilde bölersiniz. Dolayısıyla insanlar artık kendi görüşlerine göre çok fazla ivme kazanan gerçek meselelere odaklanmayacaklardı.

Şirketler, Politikacılar, bu ülkeyi yöneten oligarklar lib solcuları teslim etmiyorlar. Seslerini bilerek yükseltiyorlar.

Tıpkı sadece KKK gibi saçak grupların seslerini ya da sağdaki bir sürü gerçek beyaz üstüncülcüyü güçlendiriyorlar.

Yani her grubun diğer gruptan nefret etmek için günah keçileri var. Ve “normal” insanlar tekrar siyaset tarafından kapatılıyor.

Trumpism yakında hiçbir zaman ortadan kalkmayacak. Ve PTB, sol için Trumpism’i etkili bir şekilde yarattı.

Twitter’da sonsuza dek çığlık atan kara balinaları tarafından buna zorlanmazlar.

Bu titizlikle planlanmıştır.

Bunu göremiyorsanız, dikkat etmiyordunuz.

“Bu alt gruptaki fikir birliği, şirketlerin ve kuruluşun sol kanat zorbalığına yol açtığı gibi görünüyor. Aslında olanların, siyasi solu tamamen küçümsemek için lib left lunacy kullandıklarına inanıyorum.” üzerine 28 yorum

1. Erzincan merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım 26-07-2020 03:32:32

2. Kars merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 03-08-2020 05:36:07

3. Sakarya merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 06-08-2020 01:02:18

4. Hatay merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:29:57

5. Çorum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 07-08-2020 23:30:11

6. Manisa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 11-08-2020 21:34:40

7. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, şukuladım 07-09-2020 18:33:06

8. Sakarya merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 29-09-2020 18:37:23

9. Muş merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 11:25:34

10. Burdur merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:35:06

11. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 06-10-2020 13:37:26

Yorum yapın