Dindar insanlar komplo teorisyenleri değil, tarih hakkında düşünenler, devletin ayak askerleri olanlardır.

Şimdi neden farklı? Aslında JFK’dan nefret ediliyordu, çünkü kendisi bir katolikti ve bu nedenle papadan emir “alabilir”.

Şimdi, buradaki her gönderi, gerici gerileyenleri (üzgünüm, “muhafazakarlar”) bir sonraki manşete kadar kızdırmak için on buçuk yıl öncesinden bir tumblr gönderisinin ekran görüntüsü olmayan bir tür “666” veya satanizm sembolizmi veya her neyse hakkındadır. .

Üzgünüm ama örgütlü dinler, özellikle kurumsal güç verenler, bugün karşılaştığımız her sorunun nedeni. Biden’ın aşısını 3: 33’te yaptırmış olması ya da her neyse, aptalları dinin gücü olduğuna inandırmaktan başka bir şey değildir ve bu sembolizm olabilir.

Herhangi bir dine inanan kimse komplo teorisyeni değildir. Religioin gözlerinizi açmak için değil, onları kapatmak için var.

666/333 / Muhammed’in Tasviri / dikkat dağıtıcı her ne ise. Bu bir yalan.

Şeytan ve Satanizm sorunlarımızın sebebi değildir. Sorun Tanrı’ya ve Şeytan’a karşı karşı bir inançtır. Bu gerçek değil. İnsanlar özel değildir. İyilik yapmalıyız, cennete borçlu olduğumuza inanmamalıyız.

Author

15 Comments

1. Selamlar bu web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Artvin merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler 26-02-2021 19:13:37

3. Bu konu : ” Bu alt kısımda paylaşılan birçok şey, Hıristiyan / satanist sembolizm (666, canavarın maek) üzerine kuruludur. Bu bir sorun. ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ziya – 196

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu alt kısımda paylaşılan birçok şey, Hıristiyan / satanist sembolizm (666, canavarın maek) üzerine kuruludur. Bu bir sorun. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 154

5. Merhaba siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

6. Ağrı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa cidden çok iyi, şukuladım 10-03-2021 16:29:06

7. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:58:32

8. Adana dan kimler var. Bu alt kısımda paylaşılan birçok şey, Hıristiyan / satanist sembolizm (666, canavarın maek) üzerine kuruludur. Bu bir sorun. . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 211

9. Isparta dan kimler var. Bu alt kısımda paylaşılan birçok şey, Hıristiyan / satanist sembolizm (666, canavarın maek) üzerine kuruludur. Bu bir sorun. . Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 230

10. Antalya merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 02:08:54

11. Konya dan kimler var. Bu alt kısımda paylaşılan birçok şey, Hıristiyan / satanist sembolizm (666, canavarın maek) üzerine kuruludur. Bu bir sorun. . selam arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 223

12. Adana dan kimler var. Bu alt kısımda paylaşılan birçok şey, Hıristiyan / satanist sembolizm (666, canavarın maek) üzerine kuruludur. Bu bir sorun. . Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 477

13. Ankara merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, linkedinde paylaştım 10-04-2021 05:39:39

14. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link