Kategoriler
Genel

Bu alt kısımdaki insanların çoğu artık komplolar için değil, özgür konuşma için buradalar

Bunlar arasında kendimi sayıyorum.

Çocuklar, aynı “suç” için her yerde tekrar tekrar yasaklanmaktan çok yoruldum: “izin verilen” anlatıdan sapmak.

Beni yanlış anlamayın, komploları severim. Ama Gerçeği daha çok seviyorum.

Buna cevap verin: Artık katılmamanıza izin verilmiyorsa Gerçeği nasıl anlamanız gerekiyor? Düşünmenize izin verilmiyorsa? Konuşmak?

Çoğu zaman sadece şeytanın savunucusunu tartışma uğruna oynuyorum zaten. Ama önemli değil, çünkü en azından bu web sitesini çalıştıran fındık işlerine göre, “anlatıyı sorgulayan düşman düşman ve düşman susturulmalıdır”.

Reddit’te kaç tane ücretsiz subs kaldı? Kaç kişi hala ücretsiz tartışmaya izin veriyor? Kaç kişi birden fazla siyasi anlatıya, farklı bakış açılarına izin verir?

Bu sadece Reddit değil. Dışarıdaki her platform.

Sosyal medya bu noktada o kadar kötü ki, herhangi bir şeyi sorgulamaya cesaret ederseniz, varsayılan alt gruplardan herhangi birinde yasaklanma olasılığı% 90’ın üzerindedir. Artık hiçbir konuda derinlemesine gidemezsiniz.

Kendilerini “eğitimli” olarak gören pek çok insanın sansürü kabul ettiği ve desteklediği gerçeği tamamen berbat.

Bu doğru değil. Bu medeni değil. Bu kabul edilemez.

Sana katılmayanları susturmanın iyi olduğunu düşünüyorsan, çünkü … sikeyim ve zihnini sikeyim … bir bok parçasından başka bir şey değilsin!

“Bu alt kısımdaki insanların çoğu artık komplolar için değil, özgür konuşma için buradalar” için 13 yanıt

Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-06-2020 15:13:20

Ordu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun 01-07-2020 13:19:06

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 08-07-2020 17:22:12

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Slm siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 09-07-2020 03:11:29

Kırıkkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 10-07-2020 21:21:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir