Bu beni o kadar hayal kırıklığına uğratıyor ki, uzaktan, orkestrasyonlu programlamaya uymayan bir görüşünüz varsa, tamamen çılgınsınız.

Mevcut tıbbi veri ve bilgileri kullanarak düşünebilen, araştırabilen ve akılcı sonuçlara varabilen bireylerden oluşan bir topluluğa sahip olmak toplumun temel bir parçası değil midir?

Elimizde, şüphesiz sömürüldüğümüzü göstermek için tıbbi verileri, hükümet planlarını, milyarderlerin açıklamalarını, ekonomik tahminleri, doğurganlık tahminlerini vb. gözden geçiren deli olmayan bir sürü insan var.

İnsanların nüfus azaltma ve diktatörlük düzeyinde kontrol planlarını tam olarak yayınlamak için nasıl vergi ödediğimizi anlamıyorum, oysa halkın seçilmiş yetkililerinin onlar için ne planladığını okumakla ilgisi yok.

Komplo teorilerini unutun, bu köleleştirilmemiş zihinlerin son kalıntısı, aslında tüm ırklarımızın hak ve ilerlemelerinin güvenliği ve devamı için endişelenen, çoğu medeniyetin sonunu engellemeye çalışan ve bir şekilde insanlar olduğumuzu düşünen merhametli kişiler miyiz? sorun yaratmaya başladı. Haklarının geri alınması için deneysel bir tıbbi prosedüre başvurmaları gerektiğine ikna olan bu insanlara nasıl ulaşabiliriz?

31 Comments

1. Bu konu : ” Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ali – 50

2. Bursa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım 29-06-2021 11:28:29

3. Bu konu : ” Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 288

4. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, sağolun , ahmet – 4

5. Diyarbakır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, saolun 01-07-2021 12:45:05

6. Rize merkezden ben banu. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun 03-07-2021 19:28:44

7. Uşak dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , ahmet – 29

8. Adana merkezden ben ali. Slm paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 11:18:10

9. Bu konu : ” Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, teşekkürler , ziya – 264

10. Kayseri dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, face de paylaştım , mehmet – 198

11. Ağrı merkezden ben ziya. Selam siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 14:39:34

12. Bu konu : ” Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 435

13. Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

14. Erzurum dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . Selamlar bu web sitesi inanki hayran edici, tebrikler , Emine – 120

15. Artvin merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 08:42:15

16. Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, şukuladım

17. Ardahan merkezden ben . Merhaba siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun 20-07-2021 01:25:27

18. Isparta dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . Mrb bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 376

19. Eskişehir merkezden ben hatice. Selam paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-07-2021 15:20:55

20. Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Bu konu : ” Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran edici, tebrikler , Hasan – 466

22. İstanbul dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , memo – 293

23. Samsun dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 376

24. Niğde merkezden ben hatice. Merhaba siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 21-08-2021 09:01:51

25. Bu konu : ” Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 218

26. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

27. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam sayfan vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 08-09-2021 07:25:41

28. Ardahan dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 87

29. Selam herkese web siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Bu alt, milyarder egemen sınıf propagandasının eleştirel düşünme ve analizi olarak adlandırılmalıdır. . selamun aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 373

Write A Comment